Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szaros a macskák nyelve?

Zatur kérdése:

Szaros a macskák nyelve?

Figyelt kérdés
Elméletem szerint az önmagukat tisztán tartó macskák, faruk nyalogatásával nyelvükre gyűjtik a saját ürülékük, majd azt, a további tisztálkodással egész testükön eloszlatják, ez alapján pedig a macska tiszta szar. Így van ez, vagy a kilefetyelt fekáliát egyből le is nyelik?

2014. jan. 31. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem benyelik ,de lehet, hogy nem maradéktalanul.

Én is azt gondolom, hogy csak látszólag tiszták.

2014. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyreszt lenyelik, masreszt a nyaluk feloldja.

A nyelvukon levo sortek miatt amibe egy macska belenyal, azt le is nyeli.

2014. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha így lenne, bűzlene az egész macska, ami igen ritka.
2014. febr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hülye egy elméleted van...a cica szagtalan, a kakát meg biztos, hogy éreznéd.
2014. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem hülye az elmélet, és nem arról van szó, hogy a macska bűzlik a szartól. Arról van szó, hogy épp egyik nap egy kedves kérdező pörgött mint a búgócsiga, mert az anyósa nem mosta meg a kezét pisilés után és minimum 40 hozzászóló támogatta benne, hogy ez mennyire abszurd és undorító és fertőzésveszélyes stb. miközben kb. ugyanennyi ember támogatja naponta, hogy a macska makulátlanul tiszta, elvégre folyton nyalja magát. Ezentúl lehet én is inkább csak lenyalom a kezemet pisilés után, vagy bele törlöm a ruhámba, elvégre amit nem látunk az nincs is. Az a tisztaság érzet inkább neki szól, nem az emberi igényeknek, ne legyünk már ennyire elfogultak.

végül egy vicc az IHM-től: Tudjátok mi a tiszta állat? Grillcsirke domesztosszal jól áttörölgetve.

2014. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

apám, ezen a kérdésen vinnyogok fél órája :) köszi :)

amúgy van macskám, macskaszagú :)

tudtommal ők is úgy kakálnak mint a kutyák, kicsit kifordul a végbelük mikor kijön a termék, utána pedig visszafordul. max akkor lesz kaksis ha épp fosása van a jószágnak.

2014. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!