Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen féreg? A macskám...

Milyen féreg? A macskám farkánál néhány napja láttam egy kis féregszerű valamit, kb fél cm hosszú volt és mozgott. Nem szobacica, néha engedem be a házba. Milyen féreg ez, lehet tőle valami bajom, ha véletlenül elszórja a lakásban?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elviszed orvoshoz,megmondod mi van,megvizsgálja,és ad féreghajtót.Máris nincs gond.
2014. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az állatorvos megmondja, és ad féreghajtót is.
2014. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel az infóval nem tudunk mit kezdeni,annyi féle féreg létezik,hogy ez bármi lehet.Nem beszólásnak szántam az előbb se,de ennyi infó alapján nem tudunk sokat segíteni.
2014. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2014. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki féreghajtót állatpatikában/orvostól. Az alap dolog, mert emberre is veszélyes lehet!
2014. febr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy milyen féreg, adjál neki féreghajtót, két hét múlva ismételd meg és probléma megoldva. Nem drága, el sem kell vinned az orvoshoz.
2014. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja, macska féreghajó nálunk az állatkereskedésben 250-300 Ft. Gondolom ennyit rá tudsz szánni.

Utána nézz körül az udvaron és ami kijött belőle ásd el, lehetőleg ne a zöldségágyásba mert lehetnek benne peték.

2014. febr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
El is mentem és mostmár vettem a gyógyszertárban féregirtót, csak nehezen akarta megenni, de sikerült :)
2014. febr. 4. 20:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Szuper, csak ne felejtsd el megismételni két hét múlva, mert csak úgy hatásos.
2014. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!