Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4éves cicám jobb szeme felett...

4éves cicám jobb szeme felett megjelent egy kb.1 cm átmérőjű folt, ahol kihullott a szőre és piros pöttyök van a bőrén ahol kihullt a szőr. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ezt most vettem észre,reggel első dolgom hivni az állatorvost.Remélem valaki tud valamit írni.Aggódóm,h mi lehet.
2014. febr. 3. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Így nem tudom hogy néz ki,de ha az amire gondolok,akkor nincs komoly baj,csak egy seb a "macskaharc" miatt.

EGy kicsit el van fertőződve.

2014. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,h válaszoltál.A cicám egyedül van nincsen semmilyen állattársa,csak a lakásban tarjuk kiskora óta.
2014. febr. 3. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit.Nem szokott kimenni?
2014. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem,mert a lakás ahol lakunk az társasház és lennt a kertben van egy kutya ami kergeti/megfogja a cicákat ezért nem is szoktattam rá a kimenetelre.Meg mivel vele alszunk ezért sem engedjük ki.2hete elutaztunk és ilyenkor visszük magunkkal,azóta néha tüszent.Esetleg valami megfázástól lehet?Bár fene tudja h ettől kihullana kis foltban neki és ott piros pöttyös lenne.Még arra tudok gondolni h esetleg beverte,merthát az játék közben szokta mikor nekifut valaminek.
2014. febr. 3. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Értem.Ha tüsszent,akkor meg van fàzva.A mi macskànk is szokott tüsszenteni:)

érdekes a helyzet,mert az egyik macskànknak is voltak piros pöttyei a fején és ott nincsenek szőrei,mert összeverekedett más macskàval ésez amolyan "háborús" seb :)

Bármi is az,nem fog holnapra elpusztulni.

2014. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor lehet h nekiment valaminek.Igen tudom,h nem pusztul el,csak megilyedtem.
2014. febr. 3. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Jobb félni,mint megijedni.:)

Majd ha lesz időd,kérlek írd meg mi újság a macskàval,mit mondott a doktor.Kíváncsi lennék.

2014. febr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!