Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet az oka, hogy a 9...

Mi lehet az oka, hogy a 9 hónapos, udvaron élő macskám nem jön haza már több, mint egy hete?

Figyelt kérdés

Nőstény macska és azokról azt hallottam, hogy nem csavarognak el ilyen hosszú időre. Enni mindig hazajött és ha szóltunk neki, akkor is azonnal itthon termett. A napja nagy részét itthon töltötte. Van vastagon kibélelt sátra, szóval a hideg nem lehetett gond és elhanyagolva sem volt soha.

Több, mint egy hete is eltűnt két napra, de aztán hazajött és aztán másnapra megint eltűnt. Azóta nem láttuk.

Mi történhetett vele? Lehet az, hogy valaki bezárta? Vagy történhetett komolyabb is



2014. febr. 4. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

De nem birom az ilyen embereket!!! Kint tartod aztán meg itt kérdezgetsz minket meg halálra aggódod magad. Pedig a saját hibádból történt ez. Ne haragudj kérzdező.Egyébként 50-50 százalék az esély ,hogy visszajön. Ivartalanitott???


Ha visszajön akkor remélem tanulsz az esetből és bent tartod őt.

2014. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem bezárták valahová. Vagy befogták.
2014. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
#1 Nincs jobb élete egy bent élő macskának. Ha van kert, akkor jobb neki kint. Egyébként is, ha megízlelte a szabadságot, onnantól nem tartja vissza semmilyen ajtó, ablak .... A macska szabad állat, nem fogságra született. El lehet ezen gondolkozni!
2014. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Egyet értek az első válaszolóval. Okulj a történtekből és vállj felelőz állat tartóvá.Tudd aki igazán szereti a cicáját az nem engedi ,hogy ilyesmi történjen vele.
2014. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Az én benti macskám sosem akart kimenni.
2014. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Én a benti macska hive vagyok és szerintem ha valaki kinti macskát akar tartani akkor legyen tisztában azzal ,hogy egy nap talán nem tér haza a kedvence. Egyébként ha nem tudnád a kinti cicák 5-6 még a benti cicák 15-20 évig is élnek.
2014. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy nem volt elhanyagolva!!! Kinti volt ,ebből következik ,hogy nem sokat láttátk egymást és még ebből következik ,hogy nem is volt köztetek különösseb szociális kapcsolat. Meg én igy vakon megmondom ,hogy nincs ivartalanitatva a cicád. Ugyanis az ivartalan macskák nem igazán kóborolnak.
2014. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

3-as, hat nemtudom. A benti macsakakat igazan keves eselyel uti el auto, tepi szet kutya, vagy belezi ki par idiota.

Es ha mergezot is esznek, akkor a gazdajuk latja, hogy mi volt az, es azonnal tud ra reagalni, nem 2-3 ora mulva, amikor mar a mereg felszivodott a szervezeteben.

Szoval, en meggyozodesesen allitom, hogy a benti macskaknak jobb sorsa van.

2014. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2014. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

Bocsánat hogy nem a kérdésre válaszolok, de mi ez, hogy már mindenki bent tartja a macskáját, és mindenki úgy gondolja, hogy bent sokkal jobban érzi magát? Pontozzatok le nyugodtan, de egy kinti cica is lehet ugyanolyan boldog! Illetve egy macska - ha úgy alakul - tud vigyázni magára, nincs mindig emberre utalva.. Pl. nehogymár egy cica ne tudjon vadászni, ilyenekről is hallottam..


Egy kint tartott cica élhet ugyanúgy boldogan, hosszú életet gazdijával, mint egy bent tartott macska.

2014. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!