Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt az ivartalanított 1...

Eltűnt az ivartalanított 1 éves házi nőstény cicám. Van esély, hogy hazajön?

Figyelt kérdés
A napokban nagyon jó idők voltak és nyitva hagytam az ajtót szellőzni, miközben takarítottam. A cicám másfél hete került hozzánk, de félt kimenni, ezért csak egyszer járt kint, akkor is csak a teraszon volt és kétségbeesetten nyávogott, de tudta, hogy hol kell bejönni. Sajnos portörlés közben elejtettem egy vázát és a macska rémületében kiszaladt az ajtón. Kerestem a környéken, megnéztem mindent, de nem találtam. A házban is mindig bebújt valahova,kereste a rejtekhelyeket. Létezik, hogy ijedtében addig futott, amíg a szeme látott, vagy meghúzta magát egy rejtekhelyen? Van rá esély, hogy a hasa hazahozza? Előre is köszönöm a válaszokat

2014. febr. 5. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után még nem biztos, hogy hazatalál, ha ijedtében világnak ment. Inkább tegyél ki róla hirdetést, vagy ha van facebook-od, ott szólj a helybeli ismerőseidnek, hátha látja valaki!
2014. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Fejlemény történt. Éjfélkor kimentem keresni őt és hallottam nyávogni. Mentem a nyávogás irányába és megláttam a szomszéd udvarban egy tuja alatt. Mire átmentem érte, eltűnt és nem találtam meg. Másfél napja történt a baj, ha azóta nem ment el, biztos hogy ezentúl se csavarogna el, vagy mégis?
2014. febr. 6. 00:41
 3/13 anonim ***** válasza:
nyugi!! ott van a környéken, szerintem haza fog menni! Korai volt még a mászkálás, kicsit vigyázhattál volna jobban (nem okoskodni akarok) másfél hét az kevés idő! Azért próbáld tovább keresni! Látom éjjel is keresed, szerencsés cica, jó gazdája vagy! :) remélem hazamegy!
2014. febr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :) Éjjel elvileg hamarabb meglehet őket találni, mivel hajtja őket a vadászat. Ennek eredménye is volt az éjszaka, de ma engedélyt kértem a szomszédoktól, hogy körül nézzek náluk, de nem találtam sehol őt :( Ma éjszaka újabb próbálkozás lesz. Viszont tegnapelőtt éjszaka hazajött enni (ezt abból láttam, hogy raktam neki ki kaját és a konzerv ki volt szórva a tálja mellé, ez eddig is szokása volt), de tegnap este nem jött enni. Lehet, hogy én zavartam meg. Nem tudom, hogy csalhatnám haza.
2014. febr. 6. 14:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak keresd, nyugi, környéken van.
2014. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
meglett a cica?
2014. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig nincs meg a cicám. Pénteken láttam őt átmászni a mi kertünkből a szomszédba, de mire odaértem volna, hogy körbenézzek, sehol nem volt. Nagyon ért az elbújáshoz, de a házban is ilyen volt. Valószínűleg enni hazajár, mert mindig rakok ki neki ételt és tejet és folyton elfogy, de nem értem, miért érzi magát olyan jól kint és miért nem hiányzik neki a benti kényelem. Nem tudom, hogy csalogathatnám haza
2014. febr. 9. 15:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Úgy tudod hazacsalogatni, ha nem teszel ki neki ételt. Akkor majd egyszer csak ott fog nyávogni az ajtóban.
2014. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha nem tesz ki akkor fennáll a veszély hogy keres máshol és akkor végképp nem megy haza.
2014. febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szegény cicámat sajnálom, ezért biztos nem lenne szívem neki nem kirakni ételt. Viszont a szomszéd nem ivartalanított macska folyton átjár hozzánk. Lehetséges, hogy bántja az én cicámat és végleg elüldözi?
2014. febr. 11. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!