Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudtok vhol ingyen elvihető...

Tudtok vhol ingyen elvihető sziámi kölyökmacskát?

Figyelt kérdés
Légyszi ne írjatok sértő válaszokat, mert én is tudom, hogy ritka számi kölyökmacskát ingyen találni, de hátha mégis van vhol.
2014. febr. 6. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok, de miért nem fogadsz inkább örökbe egy szerencsétlen sorsút?
2014. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Első vagyok! Ez nem ingyen van ugyan, de nagyon olcsó!

2014. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy facebook oldal ahol többnyire fajtatiszta cicákat mentenek. Kevés a kölyök, inkább fiatal, vagy felnőtt cicák vannak és nyilván ingyen. Így segíthetnél is egy szomorú sorsú cicán (sokkal hálásabbak egyébként, tapasztalatból mondom) és fajtatiszta cicád is lenne. Ha érdekel én a tagja vagyok, priviben írj és küldök linket.
2014. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

őt is pl ott is hirdették, és csak 7 hónapos, még fiatalnak számít:


[link]

2014. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Csak azt ne gondoljátok, hogy ezek valóban fajtatiszta macskák... De ha csak az számít, hogy hasonló legyen és nem baj, ha a gazdája azért elleti a nőstényt, hogy pénzt keressen vele, hajrá!
2014. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, ne vegyetek szaporítóktól macskát! Vagy menhelyen keresgélj hasonlót (bár kölyök ritkán szokott) vagy fajtamentőktől érdeklődj. Pár (tíz)ezer forintos macskák nem mindig egészségesek!
2014. febr. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!