Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jót tesz a cicának ha ketten...

Jót tesz a cicának ha ketten vannak? Illetve egy alomból vagy ne?

Figyelt kérdés
Úgyértem ha kettő cicát veszek.Ugyanis most veszek cicát és kiváncsi vagyok rá hogy az jó -e neki. Illettve mi a jobb ha egy alomból való vagy ha nem?(két fiu két lány vagy lány fiu melyik a jobb páros?)
2008. júl. 19. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat vagy távol, akkor jobban elvannak egymással ketten, mint egyedül. Lakásban akarod tartani? Mert akkor jól gondold meg - dupla adag bútorkarmolászás, dupla kaki-pisi, kaja, szőr szanaszét :))

Nekem kettő van, imádom mindkettőt, de ha újra kezdeném, csak egyet hoznék el. (anno menhelyről hoztam őket)

2008. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a legjobb, ha egy alomból vannak. :) De egyébként hogyha nem agresszív természetűek, akkor lehet más alomból valót is mellé rakni. Szerintem, hogy ne legyenek kölykök, a lány-lány párosítás a legjobb - ebből a szempontból. De egyébként meg a fiú-lány. :)

Sok sikert :)

2008. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ja, és a fiú-lány párosnál arra ügyelj, hogy időben ivartalanítsd őket, mert egymással is párosodnak, akkor is, ha egy alomból valók.

Az a tapasztalatom, hogy a lánycicák szelídebbek. A fiúk amikor ivarérettek lesznek, akkor megvadulnak és jelölnek (összepisilik a lakást), de ivartalanítással ez megszüntethető. Nekem most két kandúrkám van, mindkettő ivartalanítva van, nagyon szelíd dörgölőzős cicák.

2008. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A macskák alapvetően nem igazán társas lények, de megélnek egymás mellett is, ha megfelelően vannak szocializálva, vagy ha kiskoruk óta együtt vannak. Nőstény-hím párnál mindenképpen ivartalanítsd őket, akkor is ha nem egy alomból vannak, különben annyi kismacskád lesz, hogy nem tudsz velük mit kezdeni.
2008. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Furcsa, de a lánycicák jobban el vannak egymással, mint a kandúrok. Erről olvastam is, hogy egy nőstényekből álló kolónia létrejött, és együtt nevelték a kölykeiket, a hímeket meg elzavarták! Csak párosodni mentek el.

Tehát amit javasolnék, az a lány-lány párosítás. Ekkor nem nagy fontosságú, hogy egy alomból vannak-e. Viszont készülj fel az ivarérettség elérésére után a szőrnyű nyervákolásra, amit majd csapni fognak! :-D

2008. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!