Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyenek a macskák?

Milyenek a macskák?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kisállatot, mert elég magányos vagyok. Egy panellakásban lakom, egyedül. Arra gondoltam, hogy beszerzek egy cicát. Mikor elmondtam az ismerőseimnek, hogy macskát akarok, legtöbbjük azt mondta, hogy a macskák nem igazán ragaszkodnak a gazdájukhoz. Ettől kicsit megijedtem. Valóban ilyenek?
2014. febr. 9. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul, attol fugg hogy kezeled
2014. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

Undokok. Érdekdögök.

Kistermetű kutyát vegyél

Én is azt mondtam, hogy macsek de jó, aztán meg kizabál a pénzemből és sz*rt se kapok vissza tőle. Pedig jól bánok vele. Azóta van egy kutyám is akitől megkaptam mindazt amit vártam.

2014. febr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy tévhit.Bár lehet,hogy függ az állattól is.Én is egyedül élek egy cicával,és biztos vagyok benne,hogy nagyon ragaszkodik hozzám,nemcsak azért,mert tőlem kap enni,teljesen összeszoktunk.
2014. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De igenis tudnak ragaszkodni,ugyan öntörvényűek,néha akaratosak(pl mint a garfield filmben,ha pl nem engedem ki amikor neki muszáj "őrjöng"(felugrik szekrényre csörög-zörög,rám ugrik ilyesmi)De ha jól figyelsz oda rá,jól szokatod,és ő is tudja hogy biztonságban van,könnyen kezelhető.Néha lusták,néha szuperjátékosak.(az enyéimről írtam,ők kinti-benti cicák)
2014. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet hogy ez macskától függően is változik, de az én cicám nagyon is ragaszkodik hozzám. Egyszer amikor elmentünk egy hétre nyaralni, amikor hazajöttünk és meglátott rögtön odarohan, dorombolt meg símult hozzám és a nap további részében el sem mozdult mellőlünk :) Lehet hogy nem nem teljesítik a parancsaidat vagy nem lesik mindig a vágyidat, de amikor egy cica az öledbe ül és dorombol azzal fejezi ki a ragaszkodását és hálálja meg amit érte teszel.
2014. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A macskák nagyon hűségesek.6 éve lakik nálunk egy cica,aki minden viccen kívül az egyik legjobb barátom.(Ilyenkor szoktak jönni azok a beszólások, hogy "Öregen 200 macskával fogsz meghalni.") Csak persze az emberek 70%-a sajnos csak negatív dolgokat mond róluk, mivel nem akarja őket megismerni. A macskának több esze van, mint egy kutyának (félreértés ne essék, imádom a kutyákat).

Igen, a macskák akaratosak, de annál jobban szeretik a gazdájukat. Hidd el, ha te is jól bánsz vele, akkor ő is jól fog veled bánni.Nekem ez a véleményem.

2014. febr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól szocializált és nem lett idő előtt elválasztva az anyukájától, akkor nagyon is barátságos lesz. Az enyém is ilyen, egy dorombológép, nagyon cuki és mindig valamelyikünk ölében köt ki, ha leülünk. Ha nem, akkor meg a kutya mellé fekszik. Nagyon is szeret minket.
2014. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!