Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet? Elajándékoztunk...

Hol lehet? Elajándékoztunk egy cicát, ahonnan megszökött.

Figyelt kérdés
Érsekcsanádra elajándékoztam egy fél év körüli cicánkat. Mikor megkérdeztük mi van vele,kitérő választ adtak Azonnal mentünk megnézni,és akkor derült ki,hogy nincs is meg. Azt hittük jó helyre került,de nem :( A házuk után már csak erő van. Nem tudjuk merre keressük még, a faluban,vagy az erdőben? Nem tudtuk,hogy rossz helyre kerül,megbíztunk bennünk. 01. 06-óta keressük. Vissza szeretnénk kapni. A nőt nem érdekli aki befogadta,abszolút nem keresi,úgy van vele,megszökött és kész...... Mit tehetnék? Nagyon sír a család. Vajon az erdőben talál-e élemet?Vajon haza talál-e 8 km-erre tőlünk? Vagy a faluban bújhatott meg? Plakátokat ragasztottunk ki,és becsöngettünk ahova csak lehet. Mit tegyünk? :(
2014. febr. 10. 08:13
 1/7 A kérdező kommentje:
idegességemben rosszul írtam. Február 6-án szökött meg,nem januárban.
2014. febr. 10. 08:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a nő hibája,hogy elszökött a cica . Az meg,hogy meglesz-e ? Szerintem inkább arra számítsatok,hogy nem ! Haza biztos nem fog menni hozzátok ,hiszen honnan tudná az utat ? Egy kutyának nagyobb esélyei lennének,de egy 6 hónapos macskának ?... Esélyes ,hogy nem fog életben maradni ,autó elütheti ,kutya elkaphatja .. bármi . A plakáttal megtettétek amit tudtatok,mást nem igazán lehet .Sajnálom :( !
2014. febr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Neee :((( minden nap megyünk keresni,mindenkit megkérdezünk. Ezt nagyon elrontottam,lelkileg összetörtem.Azt hittem arany élete lesz.
2014. febr. 10. 17:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Hírdető újságba betettük,hátha egy házba bemenekült,és reménykedünk,hogy felhívnak.
2014. febr. 10. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Tedd azt .. a remény hal meg utoljára ! Végül is ,történtek már csodák ... :-)
2014. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem viszont látom a cicámat. :( De buta volta,istenem.....
2014. febr. 11. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Meglett a cica?
2014. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!