Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a macskámnak?

Mi baja a macskámnak?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve kaptam ezt a jószágot, és nagyon szeretem. De valamiért már egészen az elejétől fogva fél az emberektől, és tőlem is. Kölyök korában sem volt az a nagyon bújós dorombolós macska, de mára már ha egyszerűen hozzá ér az ember karmol és fúj, csapkod a farkával, nem tetszik neki. És egy kezemen meg tudom mutatni hányszor hallottam dorombolni. Nem tudom mi lehet az oka hogy ennyire fél,ideges, vagy mit csinálhatnék vele.

A másik amit nem értek, hogy régen volt egy házi készítésű ideiglenes alom a számára, amivel nem volt gond járt oda rendesen pisilni. Pár hónapja vettem neki egy rendeset, azóta viszont mindenhova hugyozik csak oda nem. Fogalmam sincs hogyan szoktathatnám rá. Valaki tudna segíteni?



2014. febr. 10. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ivartalanitott??
2014. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem.
2014. febr. 10. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalaníttasd! Megnyugszanak, nem pisilnek-kakilnak össze vissza és elkerülheted a nem kívánt betegségeket amik a párzással járnak, valamint a tök felesleges kiscicákat amikből már milliónyi van!
2014. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már kiskorától kezdve félénk, és nem bújós, akkor nem is fog megváltozni. Bele kell törődni, mindegyik más személyiségű, de így is szerethetők, csak nem szeretik a gyömöszölést. Csak kevés macska igazán szeretgetős, bújós.
2014. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!