Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?

Mi baja lehet a cicámnak?

Figyelt kérdés

Elköltöztem otthonról még nyáron, cicám ott maradt a szüleimmel, akik most hívtak, hogy holnap viszik orvoshoz, mert tegnap reggel óta nem pisilt, viszont az ágyra felmászva véres cseppeket hagyott az ágyneműn. Gondolom, a veséjével lehet valami, de nyugtassatok meg, hogy minden rendben lesz, mert nem lehetek ott mellette, és aggódom. :(

(Egyébként 3 éves ivartalanított kan, lakásban tartott, eddig semmi baja nem volt, 1 éves kora előtt kicsivel volt ivartalanítva.)


2014. febr. 10. 21:59
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy

1. nem ivartalanított macskáknak való tápot adtunk neki? :)

2. nem lehet húgyúti gondja egy ivartalanított macskának? :)


De most komolyan! A két utolsó hozzászóló válaszát nem értem. :) Már csak azért is olyan száraztápot vettünk neki, ami ivartalanított macskáknak van, mert imádja, holott nem olcsó, szóval nem tudom, mire alapozva támadtál nekem, de ha neked ez így jó, akkor egészségedre. És egy szóval nem írtam, hogy nem lehetnek húgyúti gondjai egy ivartalanított macskának...

2014. febr. 15. 17:04
 22/23 A kérdező kommentje:
Csak most kapott még speciális tápot külön az orvos előírása alapján.
2014. febr. 15. 17:06
 23/23 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 20 év szakirodalmának tanulmányozása után egyébként is elmondható, hogy az ivartalanítás nem számít az alsó húgyúti szindróma előfordulása szempontjából, már rég rájöttek.
2014. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!