Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskámat naponta egyszer...

Cdc22 kérdése:

Ha a macskámat naponta egyszer ettetem az jó?

Figyelt kérdés
én naponta egyszerettetem

2014. febr. 11. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvastam itt a neten,hogy csak 1szer kell etetni egy nap.(nem szabad hogy állandóan legyen előtte kaja)
2014. febr. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Macskánál nem baj, ha állandóan van előtte kaja (ez a kutyára vonatkozik). Elég egy nap egyszer etetni, ha már felnőtt, de azt is lehet, hogy száraztápot hagysz neki, és akkor eszik, mikor akar. Persze ha kinti cica, akkor ez nem jó, mert más cicák fognak rájárni a kajára.
2014. febr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 1x-i etetés kevés, én 2x etetem őket!

Az még esetleg jó megoldás hogy több kaját adsz neki és így később is tud enni belőle, de ha kinti akkor megeszi más macska... Sokan azt mondják, hogy száraz kaja mindig legyen előttük, hát az egyik cicám olyan jó evő, hogy eléggé nagy a pocakja, ha 2 x ennyi kaját adnék neki azt is megenné, annyira odavan a száraz tápért.

2014. febr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha felnőtt elég a napi egyszeri tasakos vagy konzerv. de száraz és friss víz mindig legyen előtte!
2014. febr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lienah ***** válasza:

Mi naponta 3x adunk neki enni.

Egyszer reggel, egyszer kora este és egyszer késő este/hajnalban. Minden adag fél alutasakosból áll (tehát egész napra 1,5 alutasakost kap). Száraztápot csak éjjel ropogtat pár szemet, úgyhogy azt nyugodt szívvel hagyjuk kint non-stop.

2014. febr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Imola Ágnes ***** válasza:
70%
a macska 4-5 óránként kellene egyen...másként emészta gyomruk, mint a kutyáknak. Valami elérhető kaja nem baj ha van előtte...de nem kell non-stop tasakossal tömni...
2014. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok kösz a válaszokat!
2014. febr. 12. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!