Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik az országban fekete-fü...

Létezik az országban fekete-füst macska? Perzsa es maine coonrol van szó!

Figyelt kérdés

Úgy értettem, hogy az enyimén kívül létezik e, tiszta, folt nélküli, "zokni" nélküli fajtatisza maine coon? Persze is érdekel, ha van valakinek, de legjobban a maine! (Perzsaba már láttam!) soha sem láttam még fekete-füst mainet!!! Láttam neten eladó black smoke fehérrel macskàt, de folt nélküli soha!! Van esetleg valakinek vagy ismerősének? Képet linkelhettek, csatolhattok:) googles képek nem érdekelnek.!

Mint tudjuk, ez a világ egyik legritkább maine coon színe! Úgy tűnik, nincs több ilyen az országban!!:o



2014. febr. 11. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
ilyenre gondolsz? [link]
2014. febr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igenigen!! Alul pedig ha felsimítjuk a szőrét szürkének kell lennie!
2014. febr. 11. 10:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem olvassa az egész ország, szóval, ha nem ír ide senki, az nem azt jelenti, hogy nincs. Egyébként decemberben is láttam eladó fekete-füst kölyköt.
2014. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aprodon/jofogason/expresszen/olxen? Ott csak feherrel volt fustos..:/
2014. febr. 11. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szegeden volt egy ilyen anyamacska és született sok cicája
2014. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ismerősömnek van de az ojan fehérel van de tudtom szerint sima fekete füst sesója is volt :) keresek képet
2014. jún. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csincsilla perzsák ez is egy fajtája a perzsának így írd be a Googlebe:Csincsilla perzsa kiscica eladó tenyésztőtől ha így írod be biztos találsz eggyet ami tetszik
2018. márc. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!