Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért dörgölőzik, hempereg...

Miért dörgölőzik, hempereg ennyit a cicám mostanság?

Figyelt kérdés
10 hónapos, eddig nem igazán csinálta ezt, maximum 1x-1x beledörgölőzött a szőnyegbe, de ritkán. Amúgy kinti macska, kevésszer van bent. De most szinte folyamatosan dörgölőzik és hempereg a szőnyegben. Nem tudom, ez jelent-e valamit. jelent? vagy egyszerűen csak hideg van kint, meg esett reggel és ezért dörgölődzik most hogy bent van?
2014. febr. 12. 20:28
1 2
 11/14 anonim válasza:
Az én cicum is 10 hónapos és tüzel,de én 8 hónapos korába adtam neki fogamzásgátlót.
2014. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ivartalaníttatva lesz, pont most beszéltük néhány napja, hogy pontosan mikor is visszük az állatorvoshoz. Nem szeretnénk kiscicákat, hogy aztán az utcán végezzék, mert mi megtartani nem tudjuk.
2014. febr. 13. 18:11
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a helyes hozzáállás! Az utolsó válaszolónak üzenem, hogy remélem tudja, a foggátló csak bizonyos ideig adható, hosszútávon az ivartalanítás a jó megoldás, mivel nagyon sok hormont tartalmaznak, hiába olcsó, az orvos fel kellett hogy világosítson, nem adható tovább 6-8 hónapnál!! Nem csak a kiscicák "ellen" kell ivartalanítani, hanem a súlyos méhgyulladás miatt, ami a sok "nem párzás" miatt ki fog jönni rajta, így is úgyis meg kell műteni, csak úgy drágább!!! És nem kell szülnie egyszer sem, annál rosszabb!!
2014. febr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

akkor ezek szerint az én macskám búza, sőt egyenesen lánynak képzeli magát! :) mit ki nem hoz belőle hogy lenyisszantották a kis golyóit :D

folyamatosan jön, magyaráz, dörgölőzik az asztal lábához, fetreng, ribiskedik.

se nem éhes, se nem szomjas, körbe van nyalva a valaga jóformán. na, akkor ez mitől lehet?

2014. febr. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!