Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hasmenés mitől?

Hasmenés mitől?

Figyelt kérdés
Már elég régóta "van" (túlzás hogy van, mert nem mindig) neki, voltunk dokinál, kapott gyógyszert, elmúlt, visszajött, diétáztattam, megint doki, megint elmúlt, megint visszajött.. változtattam az étrendjén, egy kaja van már csak szinte amitől nem fosik, mindet kipróbáltam már, húst, rizst, más fajta tasakost, most vettem érzékenybelűeknek való tápot, de alig eszi..! Létezik olyan, hogy neki ilyen a széklete?? Úgy értem emberek is mondják sokszor hogy "sosem kell szorulással küzdenem reggelente" :D Remélem értitek hogy gondolom! Mostani széklete nem folyékony inkább lazább mint amilyen régen volt! Semmi baja nincs, akkor sem volt mikor vizeset fosott, játszik, étvágya van, alszik, dorombol stb.! Féreghajtva volt, orvos látta! Mi a véleményetek? Kérem a kioktatókat és a kötekedőket ne ide írjanak!

2014. febr. 14. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt a probléma. Menjetek vissza dokihoz,székletmintával ez valószínűleg parazita fertőzés lesz aminél nem segít a féreghajtás, antibiotikum kell neki de ez akkor lesz végleges ha megkapjátok az eredményt. Nálunk Giardia plusz még egy parazita okozta a gondokat. A székletmintához gyógyszertárba kérjél műanyag erre kifejlesztett eszközt,vegyél forgács almot és a reggeli első kakit tedd bele,majd irány a doki.

Sok sikert,és jobbulást nektek!

2014. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a székletminta tenyésztést javaslom. A néha-néha visszatérő hasmenés tipikus Giardia fertőzés tünet, amit az ember is elkaphat.
2014. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Érdekes, erre a féregre nem hat a féreghajtó???
2014. febr. 14. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
A Giardia nem féreg, hanem egy egysejtű parazita. Ha a tenyésztés igazolja a jelenlétét, az orvos tudni fogja, mit kell adni rá.
2014. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!