Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil a macska az...

Miért pisil a macska az ágyra, kapapéra?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Alomba jár? Eddig minden rendben volt vele? Vagy soha nem lett egészen szobatiszta?

Ha eddig nem volt semmi baja, nem árt dokihoz elvinni, mert pl az enyémnél így kezdődött a vég :(

2014. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom miért pisil a kapapéra, nem is tudom mi az a kapapé, de tuti jóhely, én is oda pisilnék szivesen!!!
2014. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ivaros, ivartalan, mennyi idos, mi valtozott? Ezek a alap kerdesek, utanna talan tudunk otletet adni.
2014. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ivaros? Csak benti? Hány cica van? Más állat van? Hány alom tálca van? Milyen almot használsz, nem váltottál mostanában almot? Sokszor jár pisilni? Rendesen pisil vagy úgymond "spriccel"? Mennyiszer takarítod az almot?

Ha ivaros akkor valószínű jelöl!

Ha kinti benti, előfordulhat hogy megzavarodott!

Ha van más állat vagy más cica, akkor lehet miattuk is, védi a területét, vagy nem akar közösködni az almon, ha esetleg csak egy van! Azt mondják, ahány cica annyi alomtálca + 1!!

Ha változtattál az almon, akkor válts vissza, valószínű nem tetszik neki!

Ha spriccel-ezt jelölésnek hívják!

Lehet viselkedési zavar is! Ha ezek közül egyik sem, akkor gondolkodj el az esetleges stressz hatásokon (kiabálás, hangzavar, másik állat, új állat) és ha ez sem, akkor "nyerj" pisimintát tőle, úgy hogy kiüríted az almot teljesen, ha szerencséd van az üres tálcába bele fog pisilni, azt ki tudod önteni egy üvegbe és el tudod vinni a dokihoz! Lehet húgyúti betegség is!! Remélem ez segített!

2014. febr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!