Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma délután hoztunk el egy...

Ma délután hoztunk el egy cicát.8 hónapos, most bent van a lakásba, meg persze bent is lesz még egy darabig. A volt gazdája aztmondta szobatiszta. De mióta ittvan még nem használta az almot. Miért?

Figyelt kérdés
Pedig úgy láttam ivott egy kis tejet... Még fél, vagy azért nem használja mert nemtudja melyik az? Pedig már megmutattam neki. Mit csináljak?
2014. febr. 18. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre semmit, esetleg mutasd meg neki még egyszer, tedd bele. Ha más nem, figyeld, és amikor látod, hogy készül valami és nem az alomba, akkor tedd bele.
2014. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem még fél. de nem is kakilt be, ugye?


hagyjatok neki időt.

2014. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem ürített sehova :) Bár most bele-bele mászkál szóval csak lesz valami...
2014. febr. 18. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg kell szoknia a helyét, legyél türelmes.
2014. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tejet ne adj neki mert menni fog a hasa. :/ Nem tudja megemészteni.. Friss víz mindig legyen előtte. És az alom csendes helyen legyen. A környezetváltás miatt nem használja az almot. :) Kb még 3 nap. Lehet kevesebb. Ha eszik, iszik, mosakodik, játszik akkor nincs nagyobb baja. Kis idő kell még hogy hozzászokjon az új környezethez. :) Aztán jó lesz. De miért csak egy darabig lesz bent? Tudod milyen rossz lesz neki utánna? :/ Hiányozni fog neki a lakás. És el is kóborolhat stb. Gondolom oltásai sincsenek. Legyen bent inkább. Kint meg legalább tíz percet. De én nem engednémwki. Főleg mert azt sem tudja mi hol van.
2014. febr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!