Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Több órás vonatútra indultunk...

Több órás vonatútra indultunk a macskám is jött, a hordozójába nem képes nyugton maradni, nyávog, hisztizik. Zavarja az utasokat. Mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én beleraktam anno egy hatalmas szatyorba a macsakahordót. Esetleg takard le valamivel (úgy, hogy ne nagyon lásson ki, de kapjon levegőt)
2014. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyávog, hát macska, mit tehetnél. Simizd, hátha lenyugszik, de ne vedd annyira a szivedre, a kisgyerekek is végigüvöltik az utazást, ez van, ne szégyenkezz miatta.
2014. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Enged ki.

Marmint, ha ilyen elszeparalt kabin van, ahol nem kell felni, hogy kirohan mindenfele, akkor enged ki, hogy ne legyen bezarva.

(Persze, csak ha megtudod beszelni a tobbi utassal, hogy nem gond)

(Utazas elott figyelni kell arra, hogy ne kapjon enni, sem inni, mert nem tud sehova se menni wczni, es ez neki is nagyon kellemetlen. Utazas kozben mar kaphat vizet, ha tenyleg szomjas)

2014. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én anno egy kisállat ketrecbe raktam be a két macskámat és az egész ment bele egy nagy Tesco szatyorba. Felülről kaptak levegőt viszont nem láttak semmit csak engem. Olyan nyugodtan végigülték a Debrecen-Budapest utat, hogy csak na. Össze is vásároltam nekik a boltban mindenféle jutalmat :)
2014. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!