Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha találtam egy...

Mit tegyek, ha találtam egy macskát egy vollanypózna tetején?

Figyelt kérdés
Suliba jövet nyávogást hallottam. Felnéztem, és volt egy cica a villanypózna tetején. Nem tud lejönni. Sajnos el kellett jönnöm órára, de nagyon megsajnáltam. Ha hazafelé is ott lesz, a tűzoltóságot hívjam?
2014. febr. 20. 07:08
 1/8 anonim válasza:
Pfú nem tudom hogy egy cica miatt kijönne a tűzoltóság, de azért egy próbát megér. Az állatvédőket kéne.
2014. febr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz? A helyi állatvédőknek szólj mindenképp, de egyébként a tűzoltók is szoktak segíteni ilyen esetben.
2014. febr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy már itt ülök a suliban. Innen hogyan/kinek szóljak?

Tiszakécskén lakom, sajnos nem tudpk helyi állatvédő azervezetről, de a Kecskeméti Cicamentőkkel tartom a kapcsolatot, őket talán elérném. Már bánom, hogy eljöttem suliba, innen nehéz intézkedni.

2014. febr. 20. 07:36
 4/8 anonim ***** válasza:
A tűzoltóknak kötelességük kimenni! Többnyire ki is szoktak menni!
2014. febr. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha netezni itt tudsz, akkor egy emilt is tudsz írni nekik hamár tartod velük a kapcsolatot:) am gondolom telefonpózna, azok vannak fából. Arról egy idő után lejön a macska. Ok, nyávog, megijed, de meg fogja unni, aztán kitalál valamit. Pontosabban azt, hogy lemászik. :) már ha nem kiscica, azok esetlenebbek. A nagy, felnőtt macskák azok ügyesebbek, lefarolnak szépen. (nem fejjel lefele jönnek le)

A tűzoltóság is kimegy ha arról van szó, bár ők nem szivesen (gondolj bele ha netán éles riasztásról késnek emiatt)

am ha telefonpózna akkor van a telefonosoknak is kosaras emelőkocsijuk amivel felnyúlnak érte, ha villanyszolgáltatóé az oszlop, akkor azoknak is. (ezek meg ráérnek) szal inkább nekik szólj. Ha áramos vezeték akkor azzal hogy fenn a macska, lehet áramszünetet csinál :) meg persze nah, szegény ne pusztuljon el áramütés miatt.

DE! Mivel nem tudod ott van e még, ha csak poénból hívod ki őket, az nem jó pont. Tűzoltóságnál legfőképp. Tudni kellene ott van e még. Szal a macskavédős haverjaidnak írj h nézzenek rá (ők is jobban ráérnek, és nem gáz ha tévesen mennek)

2014. febr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hívtam egy alapítványt, nem vették fel. Most írtam a cicamentőknek. Remélem, jutok valamire. A tűzoltóságt így, innen nem merem kihívni rá.
2014. febr. 20. 08:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Már vissza is írtak. Sajnos azt tapasztalták, a tűzoltók nem jönnek ki ilyen esetekben. :/
2014. febr. 20. 08:21
 8/8 A kérdező kommentje:

Mire hazafelé jöttem, a cica nem volt ott. (:

Köszi mindenkinek a válaszokat! (:

2014. febr. 20. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!