Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen nehéz megértetni...

Miért ilyen nehéz megértetni egyes emberekkel, hogy az ivartalanitás milyen fontos és jó? Ez nem atom fizika. Egy józan paraszti ésszel rendelkező ember is felfoghatná, hogy ez életmentő.

Figyelt kérdés

Nincs igazam??? Amióta ivartalanitattam a cicámat ,mintha kivül álló lennék. Mindenki a hátam mögött suttog ,hogy igy ,meg igy ez miskroltatta a macskáját stb. Aki meg nem tud róla az meg nyaggat ,hogy mikor lesz már kiscica. Perzsa macskáról van szó. És mikor közlöm velük ,hogy ivartalanitott akkor mondják ,h na már miért??? Olyan szép kicsik lennének.


DE TUDJÁTOK MIT??? Én ugy vagyok vele ha lenne akkor sem adnám. nekik már amugy is van 100-200 MACSKÁJUK MINEK KELLENE NEKIK MÉG EGY???


Ti is kiakadtok az ilyenen??? Hasonló tapasztalatok???



2014. febr. 20. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Igazad van kérdező!

Ezek ostobák!

Nem érdemes foglakozni velük.

2014. febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem elfelejtetted bevenni a nyugtatóidat.
2014. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Akik épp ésszel nem képesek felfogni a magyarázatokat, tudományos bizonyítékokat, azokkal nem kell foglalkozni. Te tudod, hogy jól cselekedtél, ők meg majd talán egyszer belátják..

Azért egyre többen ivartalanítják már manapság az állataikat, és az jó előjel,de sajnos vannak, akik még nem jutottak erre a szintre.

2014. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Azért nem értik meg amiért lakótelepi lakásban tartják a 80 kilós bernáthegyit és esőköpenyben viszik sétálni.


Mert azt hiszik, hogy az állat emberi életre vágyik. Szegény állatok...

2014. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem kutyám van, gyönyörű németjuhász. Nekem is állandóan mondják, hogy kiheréltettem meg így meg úgy... Az emberi ostobaság határtalan. Próbáltam elmagyarázni, hogy nem vagyok tenyésztő, meg amúgy sem lehetett volna tenyésztésbe vonni a kutyát mivel olyan egészségügyi problémája volt ami örökletes. De így csak még hülyébben néznek.
2014. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Amiért nem lehet megérteni, hogy azért, mert a hal nem mondja, még érezheti magát a kis helyen, amiért nem lehet megérteni, hogy mennyire visszás az a dolog, hogy valaki évente leelleti a kutyáját/macskáját, és párezer forintokért "fajtatisztaként" árulja, plusz ezek mellé még le is nézi az én menhelyi keverék kutyámat, mert azt nem két "törzskönyves, fajtatiszta" kutya csinálta kb. parancsra. Az emberek nagy része még nem érett az állattartás azon túli kérdésére, hogy enni ad neki, és napi kétszer megsimogatja.
2014. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
érezheti magát rosszul*
2014. febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Sokan "emberi viszonylatban" ítélik meg ezt a beavatkozást!

*szinte már abortusz igen-nem vita is lehetne*

Csakhogy ezek állatok!

A szó jó értelmében!

Az Ő érdekukben van!

Vagy jobb agyonverni, vagy vízbefojtani kiscicákat?

2014. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Nekik nem öröm a közösülés, hanem ösztön és nem öröm céljából teszik hanem párzás céljából! Aki ezt nem érti meg azzal nem tudsz mit tenni! Nálunk emberszámba vannak véve nagyon is az állatok! Kutya, macska, egyágyba alvás, puszilgatás, stb.. De ezt fel lehet fogni, ez nekik nem öröm!!!
2014. febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%

Nalunk sok macska van, (10) az evek soran mentettuk oket innen onnan.

Gondolhatod, hogy szoktak nezni, amikor tavasszal probalnak kiscicat kerni (itt fogyoaru :/ ) mi meg kozoljuk, hogy azt ugyan kerhetnek, mert mindegyik ivartalanitva van.

2014. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!