Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért harapdál mostanában a...

Miért harapdál mostanában a macskám?

Figyelt kérdés
Szeret a fejével a kezemhez dörgölőzni és hagyom is neki de mostanában ráharap az ujjamra vagy a kezem egy részére. Ma a karomhoz rakta a fogát. Lehet hogy nem harapna rá,de azért fáj. Lehetséges hogy olyan szagot érez a kezemen és amiatt? Mondjuk kaját.

2014. febr. 20. 20:08
 1/7 anonim válasza:
Nem hiszem,hogy kaját érez,lehet hogy csak játszani akar,vagy pedig olyan helyen simogatod,ahol neki nem tetszik. Engem is szokott néha olyankor.
2014. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az tényleg lehet hogy játszani akar, mert még kicsi és játékos, de akkor is fáj.

Nem hiszem, hogy rossz helyen simogatom, mert ő jön oda dörgölőzni.

2014. febr. 20. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kicsi, akkor még játékos! Ne engedd neki, később eldurvulhat. Olyankor szólj rá, hogy nem szabad,esetleg finoman koppints az orrára! Ha egyik sem, akkor hagyd ott ilyenkor mindig!
2014. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:) Nekem a 11-ből kettő ilyen. Azért csinálja hogy ne hagyd abba a simizést. És játszani akar. Ha most kezdte, majd ki fogja tapasztalni hogy gyengédebb legyen. :) Nincs ebben semmi furcsa. :D
2014. febr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért ennyire ne legyünk már érzékenyek. egy kis macska nem harap olyan erőset, hogyha nem agresszióból teszi... ki lehet azt bírni.
2014. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De sajnos nekem olyanok a reflexeim, hogy ha szúrást érzek, egyből elkapom a kezem és ettől én is meg macska is megijed.
2014. febr. 21. 17:06
 7/7 anonim ***** válasza:
kifogások... akkor neked nem a macska való. ugyanis tele van hegyes dolgokkal. fogak, karmok. és használja is őket. tudod, így játszanak.
2014. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!