Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Frontline combo-ból ha veszek...

Frontline combo-ból ha veszek egy kutyának valót és azt osztom el a cicáimra az jó?

Figyelt kérdés
Tavaly az állatorvos ajánlotta hogy vegyek meg egy kutyának valót és osszam el a cicákra, be is vált. A kérdést csak azért tettem fel, hogy azóta nem változtattak az összetételén ugye, és lehet a kutyának valót cicára is használni?
2014. febr. 21. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak hogy tudd, van olyan bolhairtó, amiből van kutya meg macskaverzió is és ha a kutyáét teszed a macskára BELEDÖGLIK! Utána kéne nézni.
2014. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom! Elolvastad a kérdést? Tavaly az ÁLLATORVOS ajánlotta a frontline-ből a kutyának valót!
2014. febr. 21. 09:32
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Bemész az állatpatikába, ott pontosan meg tudják mondani.
2014. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
belepusztulni szerintem nem fog... max nem lesz hatásos a bolhákra.
2014. febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En tudok olyan esetrol, hogy valaki rarakta a kutyanak valot (az osszeset, jah, ennyi esze volt -_-) a macskara, es az a szerencsetlen ket ora mulva doglott volt.

De amugy ha szetosztod, ugy oke. Csak nagyon kell figyelni, mert a kutyanak valo is latszolag olyan keves adag.

2014. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kor-Nelly ***** válasza:
Én az állatorvosnál vettem anno rendszeresen 20 kg-ig kutyának valót a 3 macskámnak (3 macs volt összesen kb.19 kg. Testsúlyuk arányában kellett megosztani a 3 cica között azt a pár ml-t (fecskendőben osztottam el). Viszont van olyan nyakra csepegtethető cucc, ami kutyának való és nem szabad cicára tenni. Unokatesóm sajna bekente vele a cicáit és állatorvos lett a vége.
2014. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kor-Nelly ***** válasza:
A lényeg, hogy vedd figyelembe a cicák össz súlyát és annak megfelelőt vegyél. Azt oszd meg a cicák testsúlyainak arányában.
2014. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Állítólag permetrin hatóanyagút (Advantix) nem lehet macskára, a Frontline-ban ugyanaz van kutyának-macskának, csak macskára 0.5 ml, kutyára súly szerint 1-4 ml.

2 macskára tehető az 1.34 ml-s kutyás (cocker spánieles).


Állatorvos szerint tárolni is lehet 2 hónapig hűtőben, lefedve jól, mert párolog amúgy.


Az ajánlott adagok a minimális adagok, ha elolvassa valaki az útmutatót. Ha kétszer annyi kerül rá, se lesz baja, csak felesleges.

2014. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!