Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után mikor ihat...

Ivartalanítás után mikor ihat a macska?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt ivartalanitották! 10.45kor kapta altatót és olyan 13.00után kezdett ébredezni, de még mindig alszik! Ha felkelt adhatok már neki inni? Enni tudom h csak este szabad adni neki. Azt mondta orvos, de ivásra annyit mondott h akkor adhatok neki h ha a nyelése beindul. De az mikor van?

2014. febr. 21. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát majd elé teszed a vizet, nedves kaját és szerintem magától megy majd a kaját edényéhez ahogy szokott. Annyi, hogy gondolom kicsit dőlöngél, az enyém is dőlöngélt ébredezés után és ki kellett kísérni az edényéhez. Fogja ő kívánni elvileg, ha nem is a vizet, de maga a nedves kajáról a szaftot. Szárazat ne is tegyél elé, nehogy erőlködnie kelljen a wc-n.
2014. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a segitséget! :) de amig dőlöngél addig nem leget adni semmmit se nem? Nehogy félre nyeljen :/ te macskád nem bántotta a sebet?
2014. febr. 21. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem múlt el az altató hatása, addig ne adj neki inni, enni, mert félrenyelhet. Ha még pihen, akkor talán késő este lesz már olyan állapotban, hogy kaphat.
2014. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem rendben. Hát pihen még de nem dőlöngél már :( de hiába adtam neki enni,inni egyik se kell neki :(
2014. febr. 21. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Már biztos ivott,de minden altatás után úgy van hogy a vizet kirakhatod tőle jó messze,ha dölöngélve akár két hátsó lábát húzva odavánszorog,ihat! Semmi baja nem lesz!
2014. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már eszik, iszik rendesen! Hajnalba már jobban volt. Most is jolvan már szerencsére csak fáj még hasa és néha nyavajog amikor lefekszik :) sokat pihen még de jolvan már, már vmikor játszani is akart de ugye nem szabad neki még :/
2014. febr. 22. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!