Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek nem gyanús ez a...

Szerintetek nem gyanús ez a hirdetés?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Lehet ilyen brit rövid szőrű,vagy maine coon cica ingyen?Meg olyan furcsa a nyelvezete,ez valós szerintetek érdemes felhívni?Vagy inkább hagyjam?


2014. febr. 24. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az ember egy nagy csaló!!!! A kiskutya.hu-ra is feltett egy csomó hirdetést. Küldtünk neki e-mailt és egy csomó pénzt akart tőlünk kicsalni. Mindenféle kutya hirdetést felrakott. Ne foglalkozz vele!!!!!!!!!!!!! Mindig más az e-mail címe is. Egy büdös csaló!!!!!!!!!!
2014. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Annyi ilyen van, ne dőlj be neki!

Előre elutaltatná a szállítás árát, aztán a büdös életben nem éred utol többé.

Csinálják ezt macskával, kutyával és papagájjal is, sőt pár éve majmos hirdetést is láttam.

2014. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezt a képet ide feltette valaki már, azzal a kérdéssel, hogy "szerintetek ez milyen cica?" rámondták, hogy main coon, de képről ez elég kevés! Érdekes történet! Ha akarsz cicát, inkább fogadj örökbe menhelyről! Sokkal hálásabbak! Én magam erősen ajánlom ezt mindenkinek, mert rettentő sok cica van, főleg kóbor, és ha már nem is sikerül begyűjteni mindet, legalább aki megmenekült, az kapjon helyet! Ezzel próbálom arra ösztökélni az embereket, hogy ne vegyenek tenyésztőtől, vagy szaporittótól,inkább fogadjon örökbe, hátha valamelyest kikopik a tenyésztés és a szaporítás, ha kevésbé viszik őket! Szaporodnak eléggé maguktól is, nem kell hogy direkt szaporítsák még!!!!
2014. febr. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy fajtatiszta macska törzskönyvvel, oltásokkal, chippel cirka 100 ezer forint. Ne vegyél szaporított macskát és ingyen se hozz el. Ha nem akarod megfizetni a fajtatiszta macska árát, hozzál mentett macskát, köztük is vannak olyanok, amik egy-egy fajtára hajaznak.
2014. febr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy ez egy google-fordítós kamu hirdetés.
2014. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez tuti hogy átverés.Én egy perzsa cicás hirdetésére írtam, 2email címről,a válasz szóról-szóra ugyan az volt.Fizessek előre hogy egy állatszállító futárral el tudja küldeni mert most épp nincs Magyar országon,de a cica árát nem kéri,amúgy véletlenül nem stella mamere vagy jerry ville szerepel az email címében?Nekem ezekről a mailekről érkezett válasz.Nehogy fizess neki!
2014. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,azért is írtam mert keresgeltem és teljesen rádöbbentem hogy ez mi?Anyukámnak csak sziámi cica kell,de mivel az nagyon nyavogos ezért a nagymamam cicaja nem sokára fog fialni lehet hogy tőle hozok kis cicát
2014. febr. 27. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!