Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska bérescseppet milyen...

Macska bérescseppet milyen ételbe szoktátok belerakni amit meg is eszik a rossz íze miatt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan nedves macskakajára (konzerv, alutasakos vagy alutálcás) szoktam rácsepegtetni, amit szeretnek. Persze csak nagyon pici adagra, amit biztosan megesznek kb. egy kanálnyira.
2014. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyers darált marhahusira ami a vacsija. Sose volt gond,mindig megette ha csepegtettem rá,mindennap.
2014. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem csak vízbe lehet tenni? Annyiban amennyit biztosan megiszik pl fecskendővel. Nekünk Immunovit volt. Azt lehet kajára tenni. Egy kávéskanálnyit. Ez segíti az emésztést is.
2014. febr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akármire cseppentem nem eszik meg :D fecskendő és szájon be.
2014. febr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gabriella vízbe nem jó,de én ma már kinomban olajoshalra csepegtettem,de csak nyalogatta,és a felét ott hagyta.Nyers csirkehúsira is raktam,de nem kellett neki.Tovább kisérletezek.Köszi mindenkinek.
2014. febr. 25. 16:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy fecskendőt. A gyógyszertárban 80 ft. És a kicsi vízbe belecsepegteted és fecskendővel felszívod. És oldalt a fogai között apránként belefecskendőzöd a szájába. Csak egy kis víz kell hozzá. Hamar meg van. És idővel jobban fog menni. De úgy is csinálhatod, hogy meg várod míg nagyon éhes lesz és a macska kaja konzerv egy db húsikájába belecsepegteted. Mindig csak annyi kaja kell hozzá amennyit tuti, hogy megeszik. Pl csak egy csipetnyi. A nyers hússal is próbálkozhatsz. Előtte adol neki csepp nélkülit egy kis darabot utána meg a cseppes húst. De a nyers csirkemájba vagy rá csepegteted és azt is megeszi. A macskák nagyon szeretik a májat. De 2 dbnál többet ne Adj neki. Próbáld ki a májjal.
2014. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Keverd bele májkrémbe :D

Nálunk az mindig bevált.

2014. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!