Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák a benti macskaalmot...

A cicák a benti macskaalmot használják. Hogyan szoktassam át őket, hogy kint végezzék el a dolgukat?

Figyelt kérdés
Van, hogy kint van egész nap, haza érek, beengedem és beleszar az alomban.
2014. febr. 25. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem...
2014. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű. :) Alom helyett vigyél be földet. Tiszta föld legyen. Pl egy vakond túrásból. Az almos tálcájába tedd bele a földet. :)
2014. febr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyet nálunk is csinálnak, de mikor egyre jobb idő van, leszoknak róla minen évben maguktól. Nem tudom ez milyen téli szokás, de 10 éve ez van.


Egyébként van jó homokos rész a kertben, amit tud áskálni?

2014. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi olyan értelmezhetetlen ebben a kérdésben egyeseknek...

Nálunk is ez van, a 3 macskából az egyik nem hajlandó kint elvégezni a dolgát, csak a benti alomba. A másik kettő minden tanítás nélkül azonnal kint csinálta, ahogy kitehették a lábukat, de ez nem. Van, hogy eltűnik egy egész napra is, olyankor nem tudom mi van, de ha a közelben van akkor mindig bent végzi el. Engem is nagyon zavar, nem akarok almot tartogatni a lakásban, sem takarítani, de nem tudok mit csinálni. Ha megszüntetném az almot akkor nem tudom mi történne, valószínűleg becsinálna a lakásba valahova, ezt nem akarnám kipróbálni. Ez már öreg macska, megszokta az almot, és nem hinném hogy már valaha le fog róla szokni.

2014. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megszüntettük az almos tálcát és azóta kikéredzkednek. Igaz éjszakára sem maradnak bent, csak napközben ha itthon vagyunk.
2014. márc. 1. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:
És így este akkor hol alszanak? :(
2014. márc. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A padláson lett nekik kuckó kialakítva.
2014. aug. 13. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!