Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyit eszik a macskátok?...

Mennyit eszik a macskátok? Mennyi a normális adag?

Figyelt kérdés
Szerintem a mi macskánk túl sokat eszik, illetve mi adunk sokat, ő meg bezabálja, de igazából nem is tudom mennyit kéne ennie. 1 éves lány cica. Mennyi lenne neki a normális adag? A ti macskátok mennyit eszik?
2014. febr. 26. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi a normális,de a miénk nagyon sokat eszik.Etetés után mindig jön még kuncsorogni hogy adjunk neki még,még,még......
2014. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden tápnál más, meg kell nézni az etetési útmutatót és tudni kell a cica súlyát.
2014. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Etetési útmutató nincs, de amúgy is mindig másfajta kaját kap. És kb. 3-4 kiló lehet.

Kap amúgy fél7 körül, délután 2 körül meg este 7 körül is konzerves kaját, illetve 10 körül száraz tápot. Meg napközbe néha kikunyerál pár falat valamit. Azért kap ennyiszer, mert folyton kér még, mindig "éhes" és amúgy nem tudom mennyiszer kéne adni neki.

2014. febr. 26. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyat eszik, amin még etetési útmutató sincs, nem meglepő, hogy egész nap enne. Tartási módtól, mozgékonyságtól és nem utolsó sorban a táp összetevőitől függ, mennyi az "ideális" adag.


Egyébként egyszerű: ha vékony, adj többet, ha kövér, adj kevesebbet.

2014. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!