Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem korai a varratvétel?

Nem korai a varratvétel?

Figyelt kérdés
Cicámat pénteken ivartalanították,szerdán vittem vissza ellenőrzésre. Azt mondta az orvos, hogy minden rendben van és szép a sebe(jó bár nem is nyalogatja), péntek-szombat vihetem varratvételre. Mivel holnap egész nap dolgozok igy csak szombaton tudom elvinni. 8nap után nem korai még? Plusz varratvétel után meddig kell rá figyelni nagyon, hogy ne nyalogassa?

#Varratvétel
2014. febr. 27. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerdán az orvos látta a gyógyulás üteméből, hogy mikor lehet kivenni a varratokat, így nem korai.
2014. febr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a választ :)
2014. febr. 28. 16:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem korai, általában egy hét után szokták kivenni a varratokat.
2014. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és most már nyugodtan nyalogathatja.
2014. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Holnap viszem reggel szegényt :/ de csak azért kérdem mert mástól meg azt hallottam h utánna se szabad nehogy szétnyíljon a seb. Most akkor melyik? :-D
2014. febr. 28. 18:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a varratot kiszedik, akkor az már úgy áll, hogy nem tud szétnyílni.
2014. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Műtét után kb. 4-5 nappal már nem is tud szétnyílni.
2014. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem.Mert félek azért tőle :/ főleg ienek olvasása után ---> [link]
2014. febr. 28. 21:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Most értem haza vele. Ügyes volt nem fájt neki. Utolsó varratnál mozgolódott egy kicsit, akkor egy csepp vér is kijött :/ de sokkal jobban birta mint gondoltam. Hazahoztam most evett, fürdött és leis feküdt aludni :)
2014. márc. 1. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!