Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy macskám, a neve Tony....

Van egy macskám, a neve Tony. Van egy plüsscicája akit mindennap "megmászik". (szerelmeskedik) Ivartalanítva van. Kidobni nem tudom a plüsscicát mert már vagy 3-szor kidobtam de mindig visszakukázta :D Egy nap olyan max 5-ször csinálja. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

#macskám? Elég #fura!
2014. márc. 1. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

"Kidobni nem tudom a plüsscicát mert már vagy 3-szor kidobtam de mindig visszakukázta :D"

valóban teljesíthetetlen küldetés lehet...


amúgy ha nem zavar, akkor ne csinálj semmit.

2014. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hiába ivartalanított, csak a dominanciáját fejezi ki ezzel.
2014. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ivartalanított kandúroknál nem ritka jelenség, az én cicám is állandóan mászik a társára. Előfordul, hogy a mellékvese átveszi a hormontermelő szerepet, amivel nem lehet mit tenni. Persze ettől nem lesz nemzőképes a cica.
2014. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy már nem lehet nemző képes,de elhívtam egy macskaszakértőt, és sikerült megoldani. Varrtam neki egy új játékot, ami sokkal csábítóbb lett számára. Macskamenta van benne. Nagyon szereti,és már sikerült kidobni a plüsscicát. Csak olyan alakja volt..Értitek.
2014. márc. 4. 17:58
 5/5 A kérdező kommentje:
De azért köszönök mindent :)
2014. márc. 15. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!