Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nőstény cicám fogamzásgátló...

A nőstény cicám fogamzásgátló tablettát kap, mégis párzik. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Az állatorvos sem tud mit mondani rá..Heti 1 gyógyszert kap,múltkor mégis arra jöttem haza hogy párzik egy macskával(meg utána láttam másik cicával is)..Lesznek így kismacskák?:SS
2014. márc. 1. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is szedek fogamzásgátlót, mégis szexelek. -.- Ha nem csinálnám, nem kellene a fogamzásgátló.
2014. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ivartalanítsd, és nem fog tüzelni. Jobb a macskának is és neked is. Vemhesen is lehet.....
2014. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Te azért csinálod, mert élvezed, a macska meg ösztönből.

Az egyik cicámnak én is adtam fogamzásgátlót, de csak míg nem jött össze a pénz ivartalanításra. Csak pár hónapig szedte, de így is a végére már jöttek állandóan a tüzelések. Megkapta a gyógyszert, pár napig csend volt, utána jött a tüzelés. Egy ismerősöm folyamatosan ezzel eteti a cicáit, van vagy öt nőstény cicája, és már a másodikat vitte emlő daganat műtétre.

2014. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező, én az ivartalanítást ajánlanám fogamzásgátló helyett. Sajnos az állatoknak való fogamzásgátlók még nem annyira biztonságosak, mint az emberiek és nagyon gyakran gennyes méhgyulladást kapnak tőle a cicák, kutyák. Olyankor aztán lehet tízezreket költeni az életmentő műtétre, de sokszor nem élik túl, nagyon veszélyes dolog.Sok ilyen esetet láttam már,hatalmas nagy kínokat élnek át és nem mindig sikerül megmenteni őket.Csodálkozom, hogy az állatorvosod ezt nem mondta. Az ivartalanítás rutinműtét, nem kell félni tőle. Évente több tíz cicát ivartalaníttatok. És csak egyszer kell meglépni. Ha szereted a cicád, az ő érdekében megteszed.
2014. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Én megműtettem a 2 cicámat. Azóta jobb embernek érzem magam.
2014. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon helyesen tetted kedves 5-ös! Bárcsak mindenki így tenne!
2014. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

A fogamzásgátló egy nagyon-nagyon rossz megoldás, ráadásul csak a ciklus egy adott szakaszádban kezdhető el adni. Tehát ha a macska már tüzel vagy hamarosan tüzelni fog, akkor már feleslegesen adod, mert nem lesz hatása (kivéve persze az emlődaganatot és a méhgyulladást okozó hatását, mert az van neki), ugyan úgy tüzel tőle a macska.

Ezt abból gondolom, mert el kellene, hogy maradjon a tüzelése. Mivel nem maradt el, így sanszos, hogy vemhesült is. Most már tényleg nincs más hátra, mint ivartalanítani (vemhesen is lehet) és akkor nem kell a fenti betegségek veszélyeinek kitenni éveken keresztül, ugyanis a fogamzásgátló csupán néhány hónapig adható.

2014. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!