Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám néha gondol egyet,...

A macskám néha gondol egyet, rám ugrik és megharap. Miért van ez? Egyébként nyugodt, kedves, jó cica.9 hónapos. Ilyenkor játszik?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 21:58
 1/8 anonim válasza:
ugyanott harap meg? olvastam kedvencekrol akik megerzik gazdijuk meg nem diagnoztizalt betegseget. Am nem tudom bocsi, de erdekes :D
2014. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy harap meg, hogy nem igazán fáj, és nem zárja le az állkapcsán, hanem inkább csak harapdál, akkor igen. Ha komolyan meg akarna harapni, akkor annak egyrészt lenne egy csomó egyéb jele, (de az biztos, hogy nem ugrana rád, mivel komoly harapás inkább olyan helyzetben van, ha sarokba szorítják), előtte fújna, meg lapulna, erősen csóválná a farkát stb, és ha komolyan meg akarna harapni, akkor nem eresztene el egykönnyen. (próbáltál már kivenni macska szájából egeret?)
2014. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy játszik. Van amelyik cica kicsit durvábban. Ha komolyan harapna már a balesetin kötöttél volna ki. Le lehet őket szoktatni a durvulásról, hangosan jelezni kell neki, ha átlépte a határt és fájdalmat okoz.
2014. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Régebben hátracsapta a kis fülét és akkor tudtam hogy nem fog békén hagyni. Levadászott. :D

Általában a lábamat harapja, de el is szalad általában. Nemtetszésemet egy hangos NAAA jelzi X)

2014. márc. 3. 08:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Játszik, szerintem biztos. Tetszhet neki az hogy egy nála nagyobb zsákmányt ejthet el. Növeli az önbizalmát. Játszd el azt hogy félsz tőle, fuss el, majd hagyd hogy zsákmányul ejtsen. Gyerekkoromban így játszottam egyik kismacskával.
2014. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen macskák!

Egyeseket például nem lehet símogatni, csak "kesztyűben"!

De ezeket általában nem tartják meg....

Valszeg nem tudja milyen károkat okoz a karmai kedveskedése...

2014. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy kedveskedik. :) Viszonylag nyomkodható egyébként. :) És ha kesztyűben lehetne csak simogatni, akkor is szeretném. :)
2014. márc. 4. 16:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazán szeretitek egymást!

= szeretből "fal fel"!

2014. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!