Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye nem lesz baja 1-szeri...

Ugye nem lesz baja 1-szeri fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

A lány cicám 8 hónapos, benti, és 1-2 napja kezdett el tüzelni... De kibírhatatlanul. Folyamatosan nyávog, éjszaka se lehet tőle aludni! Én játszok vele, kifárasztom de 10 perc múlva újrakezdi..

Apa felhívta az állatorvost, és bead neki valami fogamzásgátlót amitől állítólag jobban lesz. Az első tüzelés után vinnénk el megműttetni.

Viszont itt csúnya dolgokat olvastam mint méhgyulladás, emlődaganat ilyesmik. :/


2014. márc. 3. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami a neten van, az nem biztos. A doki tudja, mit csinál, nyugodj meg.
2014. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem lesz baja. Ezek a problémák csak akkor jelentkeznek ha a cica folyamatosan kap fogamzásgátlót.
2014. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2014. márc. 3. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a tüzelés végéig kapná a szurit, utána vinnétek műteni, úgy nem lesz gond. Akkor lenne nagy baj ha ezt a szurit állandóan kapná, mert ez a tömérdek mesterséges hormon szétszedi a macska természetes hormonháztartását. De a műtétig ki fogja bírni.
2014. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is proverát adok adtam addig a cicának, amíg nem tudtuk ivartalanítani.


Ettől nem lesz baja, semmi ilyesmitől, csak ha hosszú távon adod neki, de mivel ki akarod ivartalanítani, nem lesz gond :)

2014. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) Köszi
2014. márc. 25. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!