Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan készüljünk fel a...

Hogyan készüljünk fel a macskám ellésére?

Figyelt kérdés

pár napja rájöttünk, hogy a macskám terhes. november végén találtam, de még nem vittük el öltani. ez lehet baj? már olyan nagy a hasa, hogy mikor eszik lelóg egy kicsit a földre. már csöndesebb is lett, mert régen mindig rengeteget játszottunk, de most nincs hozzá kedve. mit jelent, ha mindig a nagyon meleg fűtőtesten alszik? szerintünk kb. 5 hete terhes. mikor fognak világra jönni a kiscicák? mire számíthatunk? hogyan készüljünk fel rá? mit csináljunk, ha kezdene szülni?



nagyon kérlek benneteket, hogy mindent írjatok le erről, mert én eléggé tapasztalatlan vagyok ennek kapcsán!


köszönöm!!!



2014. márc. 4. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Javaslom az ivartalanítást, mert az utolsó pillanatig lehet, hacsak nem szeretnél akár 6 kiscicát! Akkor a doki megmondja milyen oltást kapjon és mikor, milyen időközönként! Én nem hagynám szülni! Nem tudnék 5-6 kiscicával mit tenni, és előbb utóbb lepusztulnának! A melegen való fekvés nagy jellemzőjük a macskáknak, nagyon szeretik a meleget! Ez semmiség, semmi extra, ők ilyenek!
2014. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de hát terhes! most vigyem állatorvoshoz? szerintem nem lesz sok kiscica. de nem nagyon értem a választ...
2014. márc. 4. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:

"de hát terhes! most vigyem állatorvoshoz?"


IGEN!!! Miért, mit gondoltál, hogy kezd el énekelni az Ave Mariát és minden rendben lesz? Ivartalanítsd a macskád minél előbb! Berakod a macskaszállító boxába vagy a kosarába és indulás!

2014. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is az utolsó pillantban vittem dokihoz a macskám terhesen! Minden rendben volt. Ivartalanította. A kiscicák nem szenvedtek. Békésen elaludtak. És már soha nem is fognak szenvedni. Nyugodtan vidd el terhesen ivartalanítani. Neki is jobb lesz.
2014. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan vidd el most ivartalaníttatni. Így teszel a legjobbat neki és a meg nem született kiscicáknak is. Hidd el, rengeteg pénzbe kerül felelősen felnevelni a piciket és nem fogsz tudni felelős gazdikat találni nekik.
2014. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!