Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van ilyen macska-családtag...

Van ilyen macska-családtag krizis más valkinél is?

Figyelt kérdés

Apám állitólag szereti a macskákat(mellékesen hozzáteszem ,hogy kiskoromban 5 macskám halt meg miatta). Én bent tartom a macskámat és ivartalanitattam ,oltatom őt. Apám azt mondja ,hogy amit a neten mondanak az ivartalanitásról meg a bent tartásraól az nem is igaz ,mert az ő gyerekkorában az egyik macska megélte 15 évet. Most van anyumnak meg neki egy elhanyagolt macskája. Azért nem értem ezt ,mert egyik pillanatban szeretgeti a macskát meg puszilgatja de aztán meg vágja ki mint a rongyot. Furcsa ugye???


Az ő macskájuk: [link]


Az én macskám: [link]


Van egy 'kicsi' külömbség.



2014. márc. 4. 18:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amugy az ő macskájuknak Ő MAGA VÁGTA LE A FARKÁT OLLÓVAL MERT EGY VEREKEDÉSBEN SZÉTRONCSOLTA!!!!!
2014. márc. 4. 18:52
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem normális az anyád ne haragudj. A helyedben én elvinnem a macskát. Vagy keresnek neki gazdit. Szegénynek mi van a szemével? Tenned kell valamit, mert ez így nem normális!
2014. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A szem is a verekdésben lett ilyen. Mivel ők nem vinnék el ,igen fontolóra vettem ,hogy más gazdit keresek neki. És persze orvoshoz viszem. Elég rosszul néz ki ahhoz képest ,hogy még csak 4 éves.
2014. márc. 4. 20:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Szegény cica, mentsd ki onnan! Csak nehogy utána új cicájuk legyen, nem való nekik állat.
2014. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Imola Ágnes ***** válasza:

Együtt éltek, vagy külön?

Mert ha együtt, ergo ugyan ott van a 2 macska, akkor azt nem értem, hogy miért nem törődsz a másikkal is.

Ha külön éltek, akkor segíts be nekik, lehet nem tudják felfogni egy állatorvos jelentőségét.

2014. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
külön élünk
2014. márc. 5. 12:55
 7/11 A kérdező kommentje:
Már egyeztettem a dokival. Holnap d.u 4-re kell vinni.
2014. márc. 5. 12:56
 8/11 Cser Fülöp válasza:
Erre csak egyet tudok mondani! Taposó aknát a küszöbük alá ez beteg -.-" az a macska érez te jó isten nem egy plüss!!!!!! Ennyi elmebeteg állat egy országban! :(
2014. márc. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Cser Fülöp válasza:
Aki macskát bánt azt legszívesebben meg tudnám ölni gyönyörű teremtés egy macska bűn így tönkre tenni -.-
2014. márc. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!!Voltunk vele dokinál. Szemsppet ,féregirtót ,bolhaitót és antibiotikumot kapott. FIP ,FeLV ,FIV tesztje negativ lett. Az orvos szerint 2 hét múlva már teljesen felépül. Befogadom őt. Megkapja ,majd az oltásokat és ahogy meg gyógyul ivartalanitva lesz.
2014. márc. 7. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!