Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire könnyű elkapni a...

Mennyire könnyű elkapni a férgességet macskáktól?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Macskatol meg ssose kaptam el, de kutyatol tobbszor es sajnos azonnal,nem olelgetem oket,csak simi volt,es megis.vadidegen macskat ritkabban simogatok meg,de sztem toluk ugyanolyan konnyu elkapni.
2014. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyen, mert állandóan nyalogatják magukat meg a bundájukat, az ember meg állandóan simogatja őket (de utána nem mos kezet). Nemcsak férget, de egyebet is terjeszthetnek.
2014. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egész életemben macskám volt és van is. Jelenleg tíz. :) Nem kell sajnálni a féregtelenítöre 350 ftot. Én sosem kaptam el semmit sem. Egészséges és beteg macskától sem. És olyat sem ismerek akinek baja lett volna tőlük.
2014. márc. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze valaki immunis lesz már mindenre, macskám tenyésztője aki kiderült törzskönyves szaporító, az se kap el semmit a 60 macskáitól (Vak bottyán kennel.) Bezzeg én már 200 ezernél járok állatorvosi költségekbe kb annyi baja volt,és az egész családot megfertőzte a cicám bőrgombával amit kiírtani róla és rólunk rettenet nehéz főleg hogy különböző városokba van a család.

Tehát jött pestről a cica,megfertőzte győrt aztán mosonmagyaróvár,esztergom,vissza pest ez kb 10 ember és 4 állat aki elkapta tőlünk.

Nos gondolhatod akkor a férget se nehéz.

2014. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Könnyű.Kinyalja magát, alaposan a sz@ros lukát ott meg van a féregpete, aztán megnyalja az arcod, kezed te meg belenyúlsz a szádba kézmosás nélkül vagy eszel és már le is nyelted majd kikel a beledben.
2014. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A macskákban a leggyakoribb az orsóféreg. A féregpete beéréséhez kb. 2 hétig talajban kell lennie a petének, így a pete közvetlenül nem veszélyes. Az ember is a talaj által kapja el, ezért gyakori kisgyerekeknél, hiszen a homokozók tele vannak vele.
2014. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!