Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskafüvet kell vágni?

A macskafüvet kell vágni?

Figyelt kérdés
Vettem ilyen tálcásat, megnőtt már nagyra, le kéne vágnom? Mekkorára? Ollóval jó?

2014. márc. 7. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak add oda a cicádnak! Ő tudni fogja, mi a teendő vele!...

de ha elfogadsz egy tanácsot, akkor ha a cica a lakásban van, akkor nem adod neki oda, hanem kidobod, mert a macskafűnek az a lényege, hogy a lenyelt szőrt könnyebben meg tudja emészteni/ki tudja öklendezni ebben segítse...szóval a lakásodban elszórva cicahányásokba fogsz botlani...brrr! A kint tartottak pedig általában megoldják a kint talált giz-gazokkal...

Én anti-herb-es cicanasit / anti-herb-es pasztát felváltva szoktam nekik adni, minden nap 3 db-ot/cica, vagy egy falatot/cica, a változatosság kedvéért váltogatva... így könnyedén megemésztődik a szőr, és nem fáj tőle a gyomruk, nem is hányják ki! Ez kb. havi 4-500 Ft-odba kerül, és nem napi min. fél óra hányáspucolásba...

2014. márc. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is próbálkoztam ilyen paszta meg anti-szőrlabdás jutalomfalatokkal, de attól kakilni sem tudott rendesen a cicám. Nekünk ez nem vált be. Most füve van, amit szeret rágcsálni, viszont fura hogy még nem hányt tőle sose.
2014. márc. 10. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Uh, de jó! Irigyellek! Az enyémnek is megfogja az anti-herb a hasát, ezért szoktam neki olyan hamit is adni, ami lazít a dolgon...de a fűtől még mindegyik hányt! a tiednek add csak oda, és váljék egészségére! Ha túl nagy a fű, nyugodtan játssz fűnyírósat, és vágd fazonra, de tudnod kell, hogy ez a dolog nem valószínű, hogy hosszú életű, de szerencsére nincs aranyárban. Örülök, hogy ma is hallottam valami újat a cicákról :-D

Oh, hallottál már a fűfej figuráról? Lehetne olyat csinálni, és így vicces dekoráció is lehetne, nemcsak cica-papi :-)

2014. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!