Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a 9 hónapos kandúr...

Eltűnt a 9 hónapos kandúr cicám. Több mint egy hete, már kerestem mindenhol, szomszédoknál is kérdezősködtem, de semmi. Szerintetek előkerül még, mennyi ideig szoktak kóborolni, mit csinálhatnék még, hogy előkerüljön?

Figyelt kérdés

#eltűnés #ivarzás #kóborlás #kandúr macskák
2014. márc. 8. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van még esély arra hogy előkerül! Nekem volt már hogy s cicám 3 hét után jött vissza.
2014. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem tartottad bent???Nem szeretem az ilyen kérdéseket. Mikor eltűnik a macska és jajj ,jajj mi lesz bezzeg arra nem képes ,hogy vigyázzon rá. Ivartalanitva van???
2014. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó, valószínűleg pont azért kódorgott el, mert nincs ivartalanítva. Ivartalan macskát nem visz messzire a vére.


Hogy vissza megy e nem lehet tudni. Mi nem látjuk a gép mögül, hogy azért nem ment haza, mert hajkurássza a csajokat, vagy esetleg azért, mert elütötték, megmérgezték, lelőtték stb.

2014. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Plakátolj a környéken, állatorvosoknál, ahol megengedik, tedd ki üzletekbe, boltokba. Keresd fel a helyi állatvédőket, menhelyet, ők is segítenek hirdetni. A helyi sintértelepre is bekerülhetett ahol a biztos halál vár rá. Ha van facebook-od, csinálj a fotójával egy kereső posztot. Ha előkerül akkor ivartalaníttasd és biztosíts neki szökésbiztos otthont.
2014. márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bagzási idő van! Még visszajöhet!
2014. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én cicám, több mint 1 hónap után jött haza. Már lemondtunk róla,amikor a kaputól nyávogást hallottunk. Kinyitottuk a kaput és ott feküdt szegény,azonnal állatorvoshoz vittük,aki megállapította,hogy eltört a medence csontja. Mikor ebből felépült elvittem ivartalaníttatni. Semmivel nem lett jobb a helyzet,ugyan úgy elcsavargott aztán is,ez lett a veszte szegénynek. A jelenlegi cicámat 5 hónaposan vittem ivartalaníttatni, azt állatorvos azt mondta,hogy 6 hónapos kora előtt kell végre hajtani a műtétet,idősebb korában már felesleges pénzkidobás,mivel fél éves kora után ivarérett és hajtja a vére.
2014. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!