Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tartsam vissza a cicámat?

Hogyan tartsam vissza a cicámat?

Figyelt kérdés
2 éves ivartalanitott nőstény Perzsa. Amióta kiszépült az idő állandóan ki akar menni. Ugy viselkedik mintha tüzelne csak épp nem nyávog. Hámot már tavaly vettem neki. Tavaly még birta a hámot meg minden és séta után megnyugodott. Most viszont szökni akar a hámból is. Alig eszik. Csak ki akar menni.De ez nem lehetséges mivel panelban lakunk. Ha kertesebn élnék akkor épitenék kifutót. Esténkét 1,5 órát játszom vele ,hogy lefárasszam. Mit tehetnék???Nagyon idegesitő!!!

2014. márc. 11. 13:36
 1/2 Trafó Lászlo válasza:

Szia

Érzik a jó időt,és menne a szabadba napozni:) néha vidd ki,vagy engedd az ablakba,ha szúnyoghálós csak akkor,mert leugrik,nekünk is van kb 4 éve fogadtuk be,csúnyán megverték,de ő is menni akar csavarogni:)) párom kiszokta vinni,de ő hám nélkül,és hallgat rá,nem megy el mellőle:)

2014. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam azt mint a párod de alig birtam megfogni. Másrészt pedig az erkélyre akármikor kimehet ,mert macskaháló van.
2014. márc. 11. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!