Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Június 12-én elkóborolt, és a...

Június 12-én elkóborolt, és a közeli réten lakik azóta, mert már láttuk kétszer is ott, csak nem tudtuk elkapni. Mi lehet a macskámmal?

Figyelt kérdés
[Pedig velem nagyon jó viszonyban volt, sok dologra megtanítottam, a nevére is hallgatott..tudom, hogy a macska főleg a helyhez kötődik, nem az emberhez, de meglepő, hogy enyi idő alatt így elvadul.] Körülbelül másfél éves, és kiskorától fogva együtt volt a kutyáinkkal [Bár nem jöttek ki jól.].Eddig is volt, hogy egy-két napra eltűnt, de mostmár nagyon kétségbe vagyok esve..szerintetek miért nem jön haza? [Egyszer már volt, hogy a szomszéd telekről nyávogott, de nem jött át, hiába szólongattam.] Tudtok valami tippet adni, amivel hazacsalogathatnám/elkaphatnám?
2008. júl. 23. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kandur cica, akkor valoszinuleg most van rajta a csavargasi idoszak. Hagyj neki kint kajat, az altalaban visszacsalogatja.
2008. júl. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószinűleg a kutyák miatt ment el, csak eddig birta, nálunk is ez volt a helyzet, azért gondolom igy. Hagy neki kint kaját, és járj ki gyakran a rétre! Legyen nálad valami kedvence, ami miatt biztos odamegy hozzád. Ha már eszik kapd el, és zárd be pár napra a lakásba, hogy újra megszokja a helyet. Ja és gondolom, mondanom se kell, hogy babusgasd, hogy érezze, hogy neki is itt a helye.
2008. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
fiú, és nincs ivartalanítva. [bár pont előtte terveztem, hogy elviszem az orvoshoz ezzel.] de..ha a kutyák miatt nem mer bejönni a telekre, akkor miért rakjak ki eleséget? ha viszont a rétre teszem ki, akkor az nem ér semmit, mert vagy megeszi más macska, vagy ha ő, akkor nem fogja tudni, hogy ki tette oda és miért..
2008. júl. 23. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!