Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap este eltűnt a 8 hónapos...

Tegnap este eltűnt a 8 hónapos lány cicánk. Haza jöhet még?

Figyelt kérdés
Cicánk tegnap előtt tüzelni kezdett, úgyhogy gondoltuk, akkor itt az alkalom... ivartalítás hétfőn. (Azért nem ma, mert holnap márc.15, nincs doki, ha valami van a műtét után, nincs hova menni). Tegnap is és tegnap előtt is csak úgy jött be, hogy levadásztam és behoztam. Van itt kandúr a szomszédban, azzal haverkodott már napok óta. Tegnap este fél 6 körül kiengedtük, negyed 7-ig ott dajdajoztak a kertben. Akkor elmentünk boltba, mire hazaértünk nem volt sehol (7 körül). A kandúrka a szomszédból itt van még mindig. Fél 6kor reggel körbejártam a háztömböt ,hívogatva őt, de semmi, néztem azt is,nincs-e elütve, de nincs... Itthon kertben kb. Fél óránként hívogatom. Nem tudom, mennyire ismeri a környéket, szinte mindig csak a kertben volt, még az utcán se nagyon láttam. A szomszéd kandúron kívül akadt még udvarlója, lehet, hogy elmet valamelyikkel. Szerintetek van még remény, hogy hazajön? Nagyon féltem szegényt

#eltűnés #cica #eleveszett
2014. márc. 14. 09:19
 1/6 anonim válasza:
Persze van esély! Nem volt hasas? Mert akkor lehet megfialt! Bár a macska olyan hogy enni azért hazajár! :)
2014. márc. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hazamehet persze, nekem volt hogy napokig eltünt...elment kismacskát csinálni.
2014. márc. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én cicám is eltünt egy hete. tegnap megtaláltam a tuja alatt de halott volt.
2014. márc. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

70% hogy visszamegy.


hacsak el nem pusztult, vagy valaki el nem vitte biztos hazamegy, nekünk volt több macskánk, mind kiszökött néha 1-1 éjszakára, de aztán visszajöttek maguktól, ott nyávogtak az ajtóban, vagy valahol az udvaron.

2014. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöm ivartalanított macskája egy hónapra tűnt el. Ugyanolyan kövéren került elő.
2014. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mienk is most tüzelt két hete, de nem ment el, a kandúrok jöttek házhoz, még az utca másik feléről is. Csak pisilni engedtem ki, mert az almot nem szereti, de így is egy csomó macska settenkedett körülötte mire kimentem. Múlt héten ivartalanítva lett, mire rendesen magához tért már a tüzelés is lement róla. Ha előkerül valahogy bírjátok ki hétfőig, hogy ne kelljen kiengedni.
2014. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!