Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítségre lenne szükségem, a...

Segítségre lenne szükségem, a macskám egy hete összekapott a kutyámmal és sebet szerzett a jobb hátsó lábára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már fertőtlenítettem,bekötöttem a duzzanat is lement róla,de el kezdett csúnyán gennyesedni ennek ellenére és ebből lett egy tályogfélesége. nem tudom,hogy érdemes lenne-e felszúrni a sebet,mert a pici nyílás nem elég szerintem,hogy a sok gyulladás kimenjen.

2014. márc. 14. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Azonnal állatorvoshoz kellett volna vinni.
2014. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az oké, de anyagilag nem tehettük meg így itthon kezelgettük,nem mély a sebe.
2014. márc. 14. 16:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Otthon nem lehet megfelelően kitisztítani és antibiotikumot is kell szednie. Kérdezz meg pár orvost, lehet lesz olyan, aki segít vagy legalább megmondja hogy mit adj neki.
2014. márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Szegény állatoknak meg keress más gazdit, aki képes ellátni őket, ha bajuk van. Így nem lehet állatot tartani, belegondoltál hogy szegény cicád mit szenvedhet?
2014. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 16:32,köszi. Olyat ajánlottak eddig,hogy a cukor-terápiát próbáljuk ki,mert az otthon olcsón is megoldható.
2014. márc. 14. 16:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyan dokik, akiknek ha elmondod, hogy mi történt, ellenben nem álltok úgy anyagilag, akkor lehet részletekben kifizetni a költséget. :)

Azért egy kis seb és a tályog között igen nagy a különbség, ezért már illene orvoshoz fordulni! Én sem állok úgy anyagilag, nagyon nem.... de inkább alig eszek egy hétig, mintsem komoly baja legyen bármelyik állatomnak, DE ez én vagyok.

2014. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm évekig növesztette a kutyája tályogját. Már akkor vitte csak el műtétre, amikor már menni is alig tudott tőle szerencsétlen. Műtét közben el is pusztult.

Mindenképp orvos kellene, aki kivűl-belül meg tudja tisztítani. Ha nagyon nem megy, akkor a Hyperol esetleg segíthet, az feloldja a gennyet.

2014. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A doki csak rá pillantana és lekezelné a sebet. 2000 forintnál nem kérne többet. Hallottam a cukor terápiáról. Jó sok kell rá. Bele a sebbe és bekötözni, de nem nagyon szorosan. Ha ettől nem javul, akkor ki kell hogy bird az a kétezer forintot. Vagy még annyi sem.
2014. márc. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2ezer forintot igazán nélkülözhetnél, előbb-utóbb a gyulladástól be fog lázasodni, akkor pedig már mindegy lesz, mert sikeresen megölted.
2014. márc. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaaa, nincs rá pénz.

De cigire, csokira, netre van.

bocs, nem beosztani akarom a pénzed...


Amikor én lettem pénzszűkében és a macskám bajba került, inkább lemondtam dolgokról és megbeszéltem a dokival a részletfizetés lehetőségét.

2014. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!