Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicáitok milyen alomba...

A ti cicáitok milyen alomba vécéznek?

Figyelt kérdés
Szilika,forgács,bentonit ,egyszerű homog v sóder ,föld. És milyen márkájú???Melyik a legjobb???

2014. márc. 18. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Saját cicák: szilikás alom -ezek között minőségileg nincs sok különbség, eddig a legolcsóbbat a Tesco-ban találtam. Ideiglenes cicák: Aldiban kapható Shah csomósodó alom, ár-érték arányban szuper (10kg/750ft). Forgácsról és a nem csomósodókról elég rossz véleményem van, nagyon nem váltak be.A homok, föld...stb. pedig lakásban szerintem kibírhatatlan, semmi nedvesség és szagmegkötő képességük nincs.
2014. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már semmilyenbe:( sparosbudget volt a legjobb am, de elvileg vannak még naon jók,mert még hallottam pennysazasszem, de annak a márkáját nem tudom.
2014. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
a sparos kb ugyan az mint a multifit vagy a shah. a szilikonmos jó csak azt sokszor át kell keverni h párologjon a pisi, meg fedeles alom ahhoz nem használható. 2 macskára meg már meg sem éri... a biosand extra csomósodót akarom kipróbálni, mert én olyat keresek, amit nem hordanak szét. sajnos a forgácsos, meg lapitott papir, meg kukoricás nem volt rossz, de az EGÉSZ LAKÁS tele volt vele, iszonyatos volt. a biosandre vagyok kiváncsi, most olyat keresek aki már használta, mert kiváncsi vagyok a véleményekre. most sparos van itthon mert a 2 macskára szilikon elég drága.
2014. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!