Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha férges a cicám, akkor...

Ha férges a cicám, akkor lehet annak az a jele hogy nagyon keveset eszik?

Figyelt kérdés

Eddig is válogatós volt,de már hetek óta alig eszik,külsőre semmi betegség nem látszik,csak le van fogyva és alig eszik.

Ma kapott féreg hajtót,de azt mondták nekem ha férges akkor éppen hogy akkor eszik többet.


2014. márc. 18. 18:57
 1/3 anonim válasza:
Tudtommal a féreg a beleiből szívja el az állat tápanyagait, így a macska lefogy a féreg meg él.
2014. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem férgesség, akkor éppenhogy enne, csak emellett is fogyna. Kivéve, ha annyira férges, hogy a férgek eltömik a gyomrát, de ilyenről még csak trópusi országokban hallottam.

Szerintem minimum egy labort kéne neki csináltatni, de inkább megdobva egy hasi ultrahanggal. És a fogínyét is nézesd meg, a mi cicánk akkor csinált ilyet, amikor fogköves volt és a hátsó foga betályogosodott a fogkő alatt. Iszonyúan fájhatott szegénynek, és még az orvos is csak akkor vette észre, amikor fogkőleszedésre vittük, aztán állkapocsműtét lett belőle, ki kellett szedni a hátsó rágókat. Pár nap múlva viszont nem győzte bepótolni a kaját. :)

2014. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak fogyózik. Le akarja adni amit a télen felszedett, elvégre itt a strandszezon.
2014. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!