Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy elkoborolt cica mennyi...

Egy elkoborolt cica mennyi idő mig haza jon? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ivartalanitott(!!) kandur cicam van, de 2napja mar nem lattuk! Este meg bejott enni, mivel legtobbet bent van, de most, hogy itt a jo ido, egyre tobbet van kint! Korbe jartuk a kornyeket, nem talaltuk sehol, szerencsere holtan se es vert sem lattunk! Egy forgalmas ut mellett elunk, de ott sem lattunk semmi gyanusat! Az egyik szomszedunk tegnap reggel (azelotti este lattuk mi utoljara) ő meg akkot latta atmenni az udvaran! Szerintetek mennyi ido, mig ilyenkor haza jonnek? Nem szokott elkoborolni, nem jellemzo ra:( menhelyet hivjuk fel? Plakatok? Mennyi ido mig haza jon?? Nagyom koszonom a valaszokat es bocsi hogy ekezet nelkul irtam, csak telefonon tettem fel a kerdest!:)
2014. márc. 19. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez változó, bár ivartalanított cicák nem szoktak napokra eltűnni. A menhelyet szerintem azért nem érdemes felhívnod, mert ott általában inkább a kóbor kutyákkal foglalkoznak, egy utcán mászkáló macskát nemigen fognak be. Azok a cicák kerülnek oda, akiket pl. zsákban dobnak ki, vagy személyesen visznek be. A plakátokkal jobban jársz szerintem. Az, hogy mennyi idő, azt senki sem tudja megmondani sajnos. Én azért szurkolok, hogy minél előbb hazaérjen!
2014. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem még megjöhet lehet még 1 hét is amig kimarad.Nekem is elveszett az ivartalanitott 1 éves cicám és egy hét múlva került elő.Semmi baja nem volt csak éhes.Arra gondolunk bezárták valahova véletlenül.Felénk sok a nyaraló.Azért nem árt naponta körbenézni a szomszédos utcákat.
2014. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8 nap után lett meg a mi 8honaos kandurunk,vagyis tegnap :) Az egyik szomszédunk be akarta fogni de mivel nem evett biztos megsajnálta és igy megkérdezte h nem e a mienk ..... és a miénk volt :))) nagyon soványka lett szegény össze van hullva :( hétfőn ivartalanitás
2014. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!