Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megy a macskám hasa már egy...

Megy a macskám hasa már egy hete, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Voltunk állatorvosnál, de nem lettünk sokkal okosabbak tőle. Szerinte kajától van, de én nem hinném, mert mindegy mit eszik, mindentől megy a hasa, a legjobb hipoallergén száraztáptól is, főtt csirkehústól is, ócska wiszkasztól is, teljesen mindegy. Mit kéne tennem?

A doki amúgy adott valami gyógyszerfélét, de semmi hatása eddig és hamarosan elfogy. Megyünk vissza dokihoz majd de hátha itt tud valaki tanácsot adni...


2014. márc. 19. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
miért nézed hogy milyet szarik a macskád?
2014. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dugó :)


Viccen kívül, óvatosan, egyszerre nem sokat, de etessetek vele orvosi szenet. Ha túl sokat kap, eldugul, szóval kis adag és várjátok meg, amíg kijön (sötétre színezi a székletet). Ha híg, akkor picit többet kell adni.


De bélfertőzésnek tűnik, szerintem keressetek másik állatorvost, vastagbélgyulladás lehet.

2014. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A tejet bár nem írtad,hogy adtok neki, attól mehet a hasa.

Nincs véletlenül sokat nyomorgatva? Nem tudom mi a neve szakszóval. Úgy ismerem,hogy fosos lesz a cica, bár általában kicsi cicák. Bélfertőzés is lehet, akkor hasfogót szoktak adni, bélflóra helyreállítót.

2014. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kutya222 ***** válasza:
adtok neki tejet????? nem értem köztudottan a cicáknak megy a hasuk a tejtöl mégis a kedvenc "ételüknek/innivalonak" van beáliva!! o.O... am lehet tényleg sokat nyomorgattátok és most ezért megy a hasa !! ha meg ezért akkor hagyátok hagy pihenyen ! hány honapos cica???? 1 éves korukig nem szabad öket nagyon nyomorgatni! de am biztos csak egy fertözés és semi baja nincs :-)
2014. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
3 evőkanál cukorral meg egy kis tejjel elég finom! 8====D
2014. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot adott a doki? Féreghajtva lett a cica? Ajánlom a Gastroferm bélflóra helyreállítót. Ha továbbra is fennáll a probléma, székletvizsgálat kell.
2014. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A tesóm macskájának is ment a hasa, nekünk az állatorvos egy DIADOG nevű tablettát adott, rendbe jött a cica.
2014. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!