Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek miért ilyen nagy...

Szerintetek miért ilyen nagy a hasa ennek a cicának? Ilyen kövér vagy felpuffadt vagy kiscicái lesznek talán?

Figyelt kérdés

Még az lenne a kérdésem, hogy mitől puffad fel egy macska? Mit nem ehet?

[link]

[link]

[link]

[link]

Élőben még durvább!


2014. márc. 21. 15:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
egy kani macskától puffadt fel nem ártana ivartalanítani (felelős állattartás)
2014. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De ezt honnan lehet megállapítani? Ha nem állatorvoshoz visszük, mi meg tudjuk valahogy állapítani, hogy vemhes-e? Amúgy 3/4 éves kb. és néhány napja ekkora a hasa.
2014. márc. 21. 15:15
 3/24 anonim ***** válasza:
Ez a macska nem kövér, hanem vemhes. Ha megtapogatjátok, talán érezni is fogjátok a kölyköket. Még most is lehet ivartalanítani, jobb, ha nem születnek meg azok a kiscicák.
2014. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ha az emlői is megváltoztak akkor valószínű,hogy vemhes.

Régóta ilyen a pocija? vagy csak 1-2 napja,ha folyamatos a növekedés egy ideje,az is inkább vemhességre utal.

2014. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Már írtam, néhány napja (4-5 napja) ekkora a hasa. Előtte sokszor volt ekkora, evés után, aztán kb 1 óra múlva már vékony volt. Mostanság meg nem tűnik el. Azért gondoltam, hogy felpuffadt talán, mert pár napja a szüleim odaadtak neki 2 pudingot ami már lejár néhány napja. Csokis puding. Elvileg a macska azt nem is ehet. vagy nem tudom.. Gondoltam esetleg attól. De lehet akkor vemhes. Olyankor nekünk mit kell csinálnunk ha nem ivarttalanítjuk most? Amúgy van kutyánk is. Ilyenkor féltenünk kéne tőle? Olyan mint az ember? Vigyázni kéne rá jobban, ne engedjük a kutyát ki hozzá? Mert elég durván is szokott vele játszani. És ha most pár napja ekkora a hasa és tényleg vemhes akkor kb. mikor születhetnek meg a kölykei?
2014. márc. 21. 15:27
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen elmebeteg adott neki pudingot??
2014. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mi baja lehet a pudingtól? Én a macskákhoz nem értek, a kutyákhoz valamennyire. Nekik tudom azért mit szabad és mit nem szabad adni. A macskáknál ugyanaz van?
2014. márc. 21. 16:34
 8/24 anonim ***** válasza:
Vidd el ivartalaníttatni, most is lehet. Hidd el, hatalmas gond lesz, ha megszületnek a picik, sok pénzt rájuk költhetsz és irtó nehéz lesz gazdit találni nekik. Rendes gazdi nem is lesz.
2014. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
De én nem tudom ivarttalanítattni, csak a szüleim, akik pedig úgysem fogják. Szóval ha már megszületnek legalább szeretném ha jól menne minen és nem lenne baja az anyacicának. Meg persze a kicsiknek sem.. Szóval mit kéne csinálnom?
2014. márc. 21. 16:44
 10/24 anonim ***** válasza:
Ez vemhes.
2014. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!