Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel űzhetné ki a macskámat...

Mivel űzhetné ki a macskámat a kertből?

Figyelt kérdés

Tavaly csináltam 3 kis kertet, amolyan téglával elkerített rész ami be van öntve földel és abba ültetgetek.

Tavaly olyan ügyesen elkerülte, nem rohant át rajta ( 2 a lépcső két oldalán van).

Most még csak krókusz és kövirózsa van benne, de ma már kétszer zavartam ki a kertből, mert abba aludt. Teljesen elfeküdte a krókuszt meg a kövirózsát. Ezeknek már lőttek, de nem szeretném hogy majd az egynyáriakkal is ezt csinálja.

Van olyan növény, vagy szag, vagy bármi amit nem szeret a macska és távol tarthatnám a kerttől?


2014. márc. 21. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen praktika sajnos nem létezik. Automata locsolót kell beszerelni ami mozgást érzékelve locsol.
2014. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért jár bele mert puha neki. Sőt még ha rááll, bele is fog piszkolni a jó porhanyós talajba. Én nevelgetem a cicákat, egy kis bökés lehet segít, bár nekem nem rongyak a macskák, tudják hol a helyük.
2014. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy a kávé zaccot ha belekevered a földbe, akkor macska elkerüli, ráadásul a kávézacc a növényeknek is jót tesz. Nem tudom, mennyire igaz, de szerintem egy próbát megér :)
2014. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én próbáltam a zaccot de fabatkát sem ér.
2014. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor már tudom, hogy ezt sem lesz érdemes kipróbálni. Mást én sem tudok...
2014. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak fekszik benne, akkor talán tehetnél a közelébe egy kényelmesebb fekhelyet, ami csábítóbb a számára.
2014. márc. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Olvasgattam közben a témában. Írtak mindent fahéj, citrom, virágcsalán. Ma megpróbálom a fahéjat.


Amúgy ahogy öregszik egyre szemtelenebb.2 évesen került hozzánk, kóbor cica volt.A férjem rühelli a macskákat, de még ő is dicsérte a barátainak hogy milyen okos, mert egyszer lett elmondva hogy nem mehet a szobákba, és nem is ment.Asztalon bármit kint hagyhattunk nem ugrott fel érte.

Tényleg azt mondtuk neki hogy feküdj le a sarokba, akkor oda feküdt.

A kertet is megcsináltam tavaly, mondtam neki hogy nem mászhatsz bele, és a közelébe se ment.


Most 5 éves, és meghülyült. Kicsit nem figyelek oda és nem hogy bemegy a szobába, de az ágyba fekszik. Az asztalon is találkoztam már vele. Most a kertemet spécizte ki.

2014. márc. 22. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!