Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másnak is segitett ez az...

Másnak is segitett ez az oldal, hogy elinduljon a felelős állat tartás útján?

Figyelt kérdés
Rossz szájízzel gondolok vissza 2013 nyarára.Akkor még szaporitottam és magasról tojtam a macskámra.Hittem a hülye szomszédnak ,hogy nem kell elkényeztetni a macskát. Mostmár ivartlanitott benti cica.Acana szárazon él.Oltva chippelve van.Velem alszik. Egyértelműen ez az oldal és ti téritettetek meg a jó útra. Más is igy van???Tudom ,hogy hülye kérdés de egyszerüen nagyon hálás vagyok nektek!!!

#ivartlanítás #GYIK.Macska
2014. márc. 22. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy van olyan ember aki nem csak a saját hülyeségét szajkózza itt gyk-n, hanem elfogadja a másik véleményét és hisz neki. Nem, sok ilyen van sajnos...
2014. márc. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van aki betartja, megfogadja a dolgokat, de a legtöbben tesznek rá. Aki szaporító, vagy egyéb, annak mindegy ha maga a Jóisten beszélne neki, nem érdekelné túlzottan.
2014. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez nem igaz. vagyis lehet. De nem..biztos nem.Bááár lehet hogy mégis.De mivan ha mégsem?. :D azt szeretném kérdezni csak hogy ki szokott-e szökni?
2014. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!