Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan könnyíthetjük meg két...

Hogyan könnyíthetjük meg két macska összeszokását?

Figyelt kérdés
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is érdemes már egész kicsi korukba össszeszoktatni őket Továbá két kandúr nehezebben szokik össze ezért ha mégis két híymnemű macskát kell összeszoktatni érdemes az egyiket ivartalanítani.És az összeszokatás legyen FOKOZATOS
2006. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
csakis fokozatosan.az uj macskának hagyni kell időt,hogy felfedezze a területét.csak ezután engedni hozzá a másikat lehetőleg a mi jelenlétünkben.először csak üvegen keresztül láthatják egymást.felnőtt macska mellé lehetőleg ellnekező nem kölyökmacskát hozzunk.tul idős korban már nem célszerü másik macskát hozni ameglévő mellé.ugyanakkor ameglévő régi macskánkat is fokozottan biztositsuk szeretetünkről.játsszunk vele,kényeztessük.
2006. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

fokozatosasn!

Igazából nem nagyon lehet megkönnyíteni az összeszokást mert egy idő utűán maguktól összeszoknak....lehet hogy sok idő lesz(1 hónap max.)Lehet hogy kevés(1-7 napig) türelemmel lehet könnyíteni!!!

2007. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csináltam mikor az öreg lány cicámhoz jöt egy kölyök fiú h 1 0percre öszezártam őpketa szobában persze bent voltam aztán kiengedtem őket menjenek amere akarnak 2 hét alat tejesen öszeszoktak együt alszanak játszanak..bár mikor azfiú elszököt és hazahoztuk a lány cica fujt rá még mindig ugyhogy nem tudoom miért lehet ez,de sztem ez csak ideiglenes
2009. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!