Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Holnap viszem a cicámat...

Holnap viszem a cicámat állatorvoshoz, mire számítsak? Valami gond van, túl gyakran pisil, és alig jön valami.

Figyelt kérdés
Tudom, nem vagytok orvosok, de ha valaki járt már így, tudna segíteni? Mi baja lehet, meg kell műteni is esetleg? Nagyon aggódom érte.. :( Itthon tehetnék érte valamit?
2014. márc. 22. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Vesegyulladása lehet, a legtöbbször elöször beoltják, utána kap gyógyszert otthonra, meg esetleg vesekimélö kaját is ad az orvos, vagy megmondja, hogy milyen adhatsz neki.

Általában másnapra jobban lesz.

Otthon csak arra figyelj, hogy melegben lehessen, és elegendö vize legyen.

2014. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kb. mennyibe kerül? Nyilván kifizetem, akármennyi is, csak hogy mire számítsak :(
2014. márc. 22. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom sajnos, mert nem MO-on élek.
2014. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A cica valószínűleg húgykövességben szenved. Hím vagy nőstény? Mennyi idős?

Attól függően, hogy mennyire súlyos, előrehaladott az állapota lehet hogy műtétre is szükség lesz, de lehet hogy csak gyógyszeres kezelésre és diétára szorul.

Nagyon jól teszed hogy elviszed állatorvoshoz, mert ez egy nagyon veszélyes betegség, kezelés nélkül biztos halált okoz.

2014. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fiú cica és csak 7 hónapos.. :( Abban bízom, hogy nem túl súlyos, mert ahogy most utánaolvasgattam, azt írták, ha már túl komoly, kedvetlenné válnak, alig esznek.. Ez még nem jelentkezett az enyémnél, ugyanúgy van étvágya, játszik a másik cicával.. 1 órán belül indulunk, drukkoljatok nekünk! És köszönöm nektek a válaszokat!
2014. márc. 23. 10:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélem, minden rendben lesz, majd írd meg, hogy mi lett vele!!!!
2014. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vicuska87 ***** válasza:
Valami vese gond, írj mindenképpen hogy mi lett...
2014. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki, hogy nem hogy nincs tele a húlyhólyagja, de egy csepp vizelet sincs benne, úgyhogy mintát se tudott venni. Hálistennek, így kisebb a baj, tényleg attól féltem, hogy nem pisil sokat, a hólyag meg csak nő és nő... "Csak" annyi a gond, hogy gyakran kell pisilnie és megy is egyből. Be kellene majd adni jövő héten egy fél napi megfigyelésre, hogy tudjanak mintát venni tőle, de valószínűleg egy antibiotikumos kúra elég lesz. :) Köszi hogy gondoltatok ránk! :)
2014. márc. 23. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!